- Informacje o artykule
- Autor:
Piotr Baszucki
Miło nam poinformować iż do bogatej oferty skał do aquascapingu dołączyły materiały niemieckiej formy Aquadeco specjalizującej się w materiałach dekoracyjnych do akwariów i terrariów.
Aquadeco to marka założona przez Andreasa Meyera i działająca w Monachium, (Niemcy). Firma rozpoczęła działalność pod koniec lat 80., co czyni ją jednym z najstarszych specjalistów w branży dekoracji do akwariów i terrariów.
Aquadeco dostarcza szeroki wachlarz naturalnych dekoracji: kamienie, drewno, podłoża, pochodzące z różnych stron świata, starannie obrobione technikami płukania pod wysokim ciśnieniem, co sprawa iż są one gotowe do umieszczenia w akwarium bez potrzeby dodatkowego preparowania.
W ofercie znajdziemy m.in. Loa Rocks - czarne, porowate kamienie o wulkanicznym pochodzeniu, idealne do wzrostu mchów i paproci; oraz Black Rocks - głęboko czarne głazy, które subtelnie twardnieją wodę i są precyzyjnie dopasowane w zestawach do różnych rozmiarów akwarium.
Zobacz ofertę w sklepie
{PAGINATION}
{PAGE_NUMBER}
Przeczytaj także
Komentarze 1
Komentuj na najstarszym i największym forum akwarystycznym w Polsce, który od 2001 roku zrzesza ponad 36 000 akwarystów.