W dniach 19-30 lipca pracownicy firmy przebywają na urlopie.

Promocja na czas urlopu: -10% na wszystko! Realizacja po 30.07

Wpisz w koszyku kod rabatowy: urlop10

Jesteś tutaj: Serwis Forum Technika CO2

Co2 w filtrze juwela

Nawożenie dwutlenkiem węgla. Dobór zestawu i sposobu rozpuszczania gazu. Pomiar CO. + nowy temat

19 lip 2021, 20:11 Co2 w filtrze juwela  (#1)  

Może sie komuś przyda,w filtrze juwela jest taka komora do zaciągania przez pompe,wywiercilem dwa otwory przeciągłem trytytke i umieściłem tam najtańszy dyfuzor. Co2 idzie od samego dołu ,resztę załatwia pompa i pozbyłem wreszcie się tego wężyka na z przodu akwarium.
Załączniki
20210718_120315.jpg
20210718_120748.jpg
20210718_121259.jpg
20210718_124342.jpg

Lechpl
Początkujący

Powiązane tematy
  • Cyrk CO2, czyli kto to kupi...?

Właśnie przeglądałem internety i mało nie spadłem z krzesła... Reduktor CO2 z dwoma manometrami i zaworem precyzyjnym za 466,56 PLN. Chodzi o reduktor włoskiej firmy Oxyturbo, który w zależności od sp...

Wyświetlenia: 184 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Rozpuszczalność co2 w dyfuzorze

Dzień dobry Ustawiłem ilość co2 mierzoną w liczniku bąbelków na około 1 bąbelek na sekunde do 2 sekund. Mój dyfuzor to mały dzwonek z membraną ustawiony membraną do góry. W akwarium 126 litrów jest...

Wyświetlenia: 536 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

• Jaka butla co2

Witam mam reduktor co2 firmy Ista na naboje jednorazowe 90g czy jest możliwość zastosowania tego reduktora do butli soda stream czy ktoś mize używał tych butli załączam zdjęcia z gory dzieki za pomoc...

Wyświetlenia: 404 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

• Czy warto zastosować CO2?

Witam. Mam pytanie. Warto kupić butle tylko ze wzglądu na monte carlo?

Wyświetlenia: 420 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Problem z dozowaniem CO2

Witam, Mam nowa butlę CO2 ale stary system podawania dwutlenku węgla czyli reduktor z 2 manometriami, zaworek precyzyjny Camozzi ale nie mam elektrozaworu (reszta standardowo - wężyk, spiek ceramiczny...

Wyświetlenia: 1698 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: HaberAqua i 56 gości

Copyright © 2001-2021 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.