Rabat -10% na zakupy w dniach 20.07 - 2.08 z kodem rabatowym: wakacje

Lista dzia艂贸w Galeria Nasze akwaria

049l - Kuchenny misz-masz

Galeria naszych ro艣linnych. Szczeg贸艂owe opisy i dzienniki prowadzenia zbiornik贸w.

30 cze 2024, 20:42 049l - Kuchenny misz-masz  (#1)  

Witam wszystkich forumowicz贸w 馃槉 Chcia艂bym zaprezentowa膰 swoj膮 "kuchenn膮 kostk臋", kt贸ra chyba nabra艂a ju偶 swojego docelowego wygl膮du 馃お Akwarium 35*35*40 Aquael. Filtracja:Aquael Fzn2-ceramika plus g膮bka,na zasysie za艂o偶ona przyci臋ta g膮bka z pata mini jako prefiltr. O艣wietlenie to trzy lampki Aquael plant 6w i lampa Chihiros A351 o mocy 21w-艣wieci na 4stopniu mo偶liwo艣ci 馃お Pod艂o偶e to drobny 偶wirek kwarcowy na podsypce z zgniecionych na proszek kulek gliniano- torfowych. CO2 z butli Nawo偶enie -do tamtego tygodnia potas,classic, ferro i zamiennie makro green/red Aqua -art... Obecnie testuj臋 nawozy Qualdrop Basic Line -zgodnie z instrukcj膮, zobaczymy,jak si臋 spisz膮 馃き Podmiana wody raz w tygodniu -18 litr贸w kranovit po uprzednim 24godzinnym odstaniu... Grza艂ka obecnie wy艂膮czona 27stopni 馃檲馃檲馃檲馃檲. Ro艣liny to:eleocharis vivipara,microsorium pteropus,kilka odmian bucephalandr, christmas Moss,kilka odmian anubias贸w, ga艂臋zatka na korzeniach,lilaeopsis brasilensis,kryptokoryna lutea hobbit,pogestemon helferi,staurogyne repens, eleocharis parvula,po lewej stronie,za korzeniem wegetuje cyperus helferi, w centrum sadzonka araquaii przeniesiona ze 112-tki馃槉. Obsada rybna to 12 sztuk razbory brigitae-by艂o 13,ale jedna postanowi艂a zosta膰 sushi 馃檲馃槧 Czasem tak bywa, niestety....Poza rybami jest od groma zatoczk贸w i stu艂bie 馃ぃ馃ぃ馃ぃ馃ぃ Jestem ciekawy Waszych opinii o tym zbiorniku... Nie jest idealny,ale ujdzie w t艂umie... Wszelkie rady,co by艣cie w nim zmienili mile widziane 馃槉 Pozdrawiam wszystkich 馃枑锔
Za艂膮czniki
IMG_20240630_200427133~2.jpg

El Tofinio
Pocz膮tkuj膮cy

Do艂膮czy艂: 17 cze 2024, 06:07

Polecamy zakupy w sklepie forumowym

30 cze 2024, 21:18 Re: 049l Kuchenny misz-masz  (#2)  

Hej! Bardzo fajna kostka.

鈥le z tymi lampami masz nakombinowane

Cyperus helferi wegetuje, bo by膰 mo偶e nie spe艂ni艂e艣 jednego z warunk贸w, kt贸re lubi ta ro艣lina: swobodne stanowisko, pr膮d wody, 偶yzne pod艂o偶e (stawiam na ten pierwszy).

Wys艂ane z iPhone za pomoc膮 Akwarium

AquaMolitor
Znaj膮cy temat

Do艂膮czy艂: 25 lis 2019, 23:23

30 cze 2024, 21:27   (#3)  

Fajnie, 偶e si臋 podoba 馃槉 Faktycznie,ze 艣wiat艂em mnie ponios艂o 馃お,ale jak ro艣nie to nie b臋d臋 kombinowa膰, chocia偶 kusi mnie, 偶eby kupi膰 jeszcze jedn膮 Chihiros A351馃槉a te Aquaela 艣ci膮gn膮膰... Je偶eli chodzi o cyperusa,to podobnie jak Ty obstawiam, 偶e mu z艂e miejsce wybra艂em-ciasno ma i dodatkowo mech go na g贸rze zag艂uszy艂 馃き馃き馃き

El Tofinio
Pocz膮tkuj膮cy

30 cze 2024, 21:49 Re: 049l Kuchenny misz-masz  (#4)  

AquaMolitor napisa艂(a):Cyperus helferi wegetuje, bo by膰 mo偶e nie spe艂ni艂e艣 jednego z warunk贸w, kt贸re lubi ta ro艣lina: swobodne stanowisko, pr膮d wody, 偶yzne pod艂o偶e.

O, to jest bardzo po偶yteczna informacja!
Musz臋 pomy艣le膰, co zrobi臋 z moim Cyperusem, aby poprawi膰 mu warunki bytowania.
:-)

FoCuS_PL
Z du偶ym do艣wiadczeniem

Do艂膮czy艂: 04 kwi 2019, 11:12

01 lip 2024, 23:09   (#5)  

Bardzo fajna kostka, z pewno艣ci膮 cieszy oko 馃憤

Matrial
Aktywny u偶ytkownik

Do艂膮czy艂: 22 gru 2014, 09:55
Miasto: Pozna艅

02 lip 2024, 00:24   (#6)  

Ciesz臋 si臋, 偶e si臋 podoba 馃Oj,sprawia mi du偶o rado艣ci -mam nadziej臋, 偶e problem贸w nie b臋dzie w d艂u偶szej perspektywie 馃お Staram si臋 nie wprowadza膰 gwa艂townych zmian i systematycznie serwisowa膰 to male艅stwo 馃槉 Pozdrawiam 馃枑锔

El Tofinio
Pocz膮tkuj膮cy

Powi膮zane tematy
  • 049l - Zieleniak - Adek86

Cze艣膰. Aktualnie powr贸ci艂em do Hobby po 10 latach przerwy 馃槉 Co艣 o akwa: Aquael Fish&Shrimp 49 litr贸w. Sprz臋t jest taki jak do艂膮czony do zestawu 馃槈 Dekoracje: 5kg Grey Mountain Stone Dwa ma艂e kor...

Wy艣wietlenia: 1799 | Odpowiedzi: 1 czytaj wi臋cej...

• 049l - Kostka - Kamil

Witam, chcia艂bym zaprezentowa膰 moje 2 dni temu za艂o偶one akwarium. Jestem do艣膰 pocz膮tkuj膮cy w temacie, wi臋c wszystkie sugestie i uwagi mile widziane :) Wymiary - 35x35x40 (49L) O艣wietlenie - Leddy Sli...

Wy艣wietlenia: 1057 | Odpowiedzi: 0 czytaj wi臋cej...

• 049l - Kostka pod g贸rk臋 - Banani

Akwarium: 49l OW 35x35x40h O艣wietlenie: Chihiros LED A301 Plus 30W 艢wiec臋 na 5 z 7-stopniowej skali luminancji Nawo偶enie: CO2: butla 2l, nano dyfuzor ze spiekiem Dozowanie: 1b/s 24/7 Makro i ...

Wy艣wietlenia: 7896 | Odpowiedzi: 19 czytaj wi臋cej...

• 054l - Misz masz - Bartek

Witam Przedstawiam sw贸j obecny zbiornik 鈥 postanowi艂em zacz膮膰 prezentowa膰 to co mam i jak si臋 zmienia w czasie (g艂贸wnie dla siebie, ale jak si臋 komu艣 spodoba to super). Za艂o偶enia: najwa偶niejsze 鈥 to j...

Wy艣wietlenia: 3898 | Odpowiedzi: 10 czytaj wi臋cej...

• 450l - Podwodny misz masz - jaceks36

Akwarium: 150x60x50cm (obj臋to艣膰: 450l) Filtracja: Filtr wewn臋trzny UNIFILTER 500 AQUAEL oraz zewn臋trzny JBL Cristalprofi 1500e, wk艂ady: w臋giel aktywny zeolit wk艂ad Seachem Matrix O艣wietlenie: 2 belk...

Wy艣wietlenia: 8303 | Odpowiedzi: 14 czytaj wi臋cej...

• 049l - "Synonim" - DG

Pomys艂 na zmiany w zbiorniku i jego restart pojawi艂 si臋 w mojej g艂owie gdzie艣 na prze艂omie grudnia/stycznia. Zima to dobra pora na akwarystyk臋. Stopniowo eweluowa艂 i nabiera艂 kszta艂t贸w, zar贸wno je偶el...

Wy艣wietlenia: 9266 | Odpowiedzi: 24 czytaj wi臋cej...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunk贸w i odmian ro艣liin. Ponad 15 000 produkt贸w dost臋pnych wysy艂kowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowi膮zuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 390 go艣ci

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.