Jesteś tutaj: Serwis Forum Aquascaping Nasze akwaria

30x30x35 - moja mała skalna kostka

Galeria naszych roślinnych. Szczegółowe opisy i dzienniki prowadzenia zbiorników. Nasze BLOGi. + nowy temat
Kostka założona 17.02.2022

W akwarium zostało użyte podłoże Rotala Maflora Intense.
Skały to Rotala Premium Namasu Stone. Rośliny: Micranthemum monte carlo , Rotala H'ra, Hygrophila pinnatifida, Anubias barteri var. nana 'Petite i kilka odmian Bucephalandry Wszystko zdrowo i ładnie rośnie. Akwarium prawie nie wymaga obsługi, jedyne zabiegi to dolanie odparowanej wody i podcięcie roślin. Od czasu do czasu podam mikro
Oświetlenie lampa Chihiros WRGB II
CO2 podawane 24h

Wysłane z MI 9 przy użyciu aplikacji mobilnej roslinyakwariowe.pl

sergiusz1988
Aktywny użytkownik

Akwarium piękne, fajnie ci się udało wszytko wybarwić .
Skały nie zatwardzają ci wody?

Karol P
Poznaje temat

Karol P napisał(a):Akwarium piękne, fajnie ci się udało wszytko wybarwić .
Skały nie zatwardzają ci wody?
Nie zatwardzają jakoś mocno żeby był z tym problem. Skały Rotala Premium Namasu Stone mają mało kalcytu w sobie w porównaniu do innych skał. Jednym słowem jest OK

Wysłane z MI 9 przy użyciu aplikacji mobilnej roslinyakwariowe.pl

sergiusz1988
Aktywny użytkownik

Powiązane tematy
  • 60l – Kostka – TenOdtego

60l – Kostka – TenOdtego Wymiary - 40x40x40 60l Oświetlenie - Jeneca LDJ-400 15W Nawożenie – 1 ml carbo dziennie, 1 ml potasu dziennie, 2 ml micro i 2 ml makro przy podmianie CO2 – bimbrownia na żelat...

Wyświetlenia: 1629 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

• 027l - Korzonkowa kostka - Tomek

I poszło. Pierwsze z trzech założone :D - to najmniejsze (w planach 42l oraz 360-480l) Akwarium: 30x30x30cm – 27l – folia mist na plecach Filtracja: Eheim 2211 – mieszanka ceramiki + wata filtra...

Wyświetlenia: 5252 | Odpowiedzi: 22 czytaj więcej...

• 030l - Mała niby sosna - Stompek

Witam starych i nowych forumowiczów, chciałbym wam zaprezentować moją kostekę, niestety musiałem zrobić mięki restart, akwarium przez miesiąc było pod opieką teściowej tzn tylko karmiła rybki. Akwari...

Wyświetlenia: 4278 | Odpowiedzi: 21 czytaj więcej...

• 023l - Kostka Fluval Edge - jacek

22,4x43x26 - 23l, 3 miesiące po starcie Oświetlenie: LEDy Cree 1200 lux 231lumen + LEDy 2x3W Świecę 8h Podłoże: Amazonia New + Ada Powde Sand Special Nawożenie EI + w podłożu pałeczki AZOO Fe...

Wyświetlenia: 11217 | Odpowiedzi: 61 czytaj więcej...

• 015l - Mini Kostka - Rom_27

Witam po wielu latach rozbratu z akwarystyką słodkowodną wracam w wersji bardzo minimalistycznej. Od prawie 7 lat bawię się w akwarystykę morską - także w wersji mini ;) _MG_0109.jpg.825ec51d9f532d99...

Wyświetlenia: 5436 | Odpowiedzi: 35 czytaj więcej...

Rośliny

Ładowanie...

Zwierzęta

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: misiek99999 i 15 gości

Sklep akwarystyczny - produkty ADA (Aqua Deign Amano)
Copyright © 2001-2022 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.