Lista działów » Galeria » Nasze akwaria


080l - Mały wodospad - Radek Rabi



Galeria naszych roślinnych. Szczegółowe opisy i dzienniki prowadzenia zbiorników.



To już moja własna aranżacja założona u kolegi w kręgielni, która pomału się rozrasta. Skałki własnoręcznie zbierane i poklejone z małym działającym wodospadem z piasku.
Akwarium 40x40x50 = 80 l
Oświetlenie lampa Chihiros WRGB 30 II
Nawożenie: Ferka azot 2 ml + 1 ml fosfor + 3 ml potas wszystko raz w tygodniu,
Podłoże 9 l Rotala Maflora LIGHT,
Parametry wody ph 7,2, GH -7 KH 5 NO3 - 5,
Nawożenie CO2 butla 1,5 kg + dyfuzor
Rośliny: Bucephalandra Green Jade, Marsilea quadrifolia, Rotala, H,ra, Cladophora aegagropila, Eleocharis sp.mini, Eriocaulon cinerum, Aniubas Petite, Aniubas minima, Bonsae, Mech Christmas moss.
Ryby: paracheirodon simulans, rozbora galaxy, bystrzyk amandy.
Załączniki
kostka 1.jpg
kostka 4.jpg
Sama aranżacja.
kostka 2.jpg
kostka 3.jpg
wodospad 1 .jpg

rabiradekgracz
Początkujący

Posty: 3
Dołączył: 15 gru 2021, 21:18

Czarne tło to podstawa, ostatnie zdjęcie jest z czarnym i wygląda dużo lepiej.
Sprawdź czy Twój doradca posiada zbiornik ,który Ci odpowiada...w innym przypadku uważaj na glony...

gazownik
Z dużym doświadczeniem

Posty: 3355
Dołączył: 24 kwi 2010, 08:13











Powiązane tematy
  • 030l - Mały Kolorowy - Marcinox

    Akwarium : opti white 30x30x35cm podłoże : - substrat podżwirowy tropica (Tropica plant growth substrate), na spód odrobina podłoża za starego akwarium + bakterie QD BIOBACTER, na górze żwirek fil...

    Wyświetlenia: 12813 | Odpowiedzi: 43 czytaj więcej...

  • 450 - Zaprzyjaźniona aranżacja - Marcin, Radek

    Aranżacja Marcina.jpg Witajcie. Chciałbym przedstawić akwarium zakładane równo rok temu przez Naszego forumowicza Marcina Zająca, które pieczołowicie jest przeze mnie pielęgnowane. Marcin pozwolił pr...

    Wyświetlenia: 3210 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • 096l - Roślinne - Radek

    Witam, Przedstawiam moje kolejne podejście do akwarium roślinnego. Uwagi mile widziane. Może tym razem pójdzie lepiej :D Restart zbiornika: 16.08.2020 (dojrzały filtr + 20L ze starego zbiornika) Zb...

    Wyświetlenia: 5113 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

  • 080l - Moje pierwsze próby z Ryuboku- MateuszBodio

    RYUBOKU Start 11.02.2021, Szkiełko: 60x30x45 FullOptiWhite Filtr: Oase Biomaster 250 Thermo Podłoże: H.E.L.P. Advanced Soil Woda: Kran Nawozy: Aqua Art Co2: 24/7 Światło Chihiros Crystal LED 602 prze...

    Wyświetlenia: 4006 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

  • 030l - Mały roślinny - Stompek

    Witam, mała aktualizacja mojego podwodnego świata, Od ponad miesiąca przestałem mierzyć parametry wody, gdyż zauważyłem że dążąc do idealnych parametrów narastało coraz więcej problemów, roślinki marn...

    Wyświetlenia: 4052 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

  • 030l - Mały Roślinny - Stompek

    Witam wszystkich,Po 3 latach postanowiłem powrócić na łono podwodnego świata, Chciałbym zaprezentować moje małe podwodne okienko, akwarium założone 17.03.2019r. Na początku chciałbym poinformować co i...

    Wyświetlenia: 5359 | Odpowiedzi: 24 czytaj więcej...

  • 080l - Tropica pełna linia - dariusz_119

    Witajcie Moi Drodzy Panie i Panowie:-) Zaczęło się , jutro przychodzą z RA roślinki. Zaczynam ciekawy dla mnie i może dla Was temat:-) Akwa OW 105 brutto(netto około 80L) podłoże oczywiście Tropica Aq...

    Wyświetlenia: 17226 | Odpowiedzi: 140 czytaj więcej...

  • 080l - BN/T - Temida AOG

    Witam wszystkich zgromadzonych :) Posiadam akwarium Ciano 80 Filtry -CLEAR WATER "M" and FOAM "L" Oswietlenie-LED lighting system CLA60 Ciano® (8W – 18VDC) Nawoz- Tetra CO2 plus D...

    Wyświetlenia: 1200 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • 216l - BN/T - Radek

    Witam, Akwarystyką zajmuję się około 20 lat (od roku zacząłem swoją przygodę z roślinami), poniższe akwarium stoi od sierpnia 2011, restart całkowity na początku stycznia 2017 (wymiana podłoża, doszła...

    Wyświetlenia: 3123 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • 018l - Mały BenQ - bendek1x

    Witajcie, założyłem sobie tzw zrobiłem restart kosteczki 25x25x30cm Wymiary; 25x25x30 Oświetlenie; belka DIY 9W Diody Epistar 45mil(4x 6,5k 2x 8,5k 2x White full spektrum, 1x Royal blue) Filterek; Pa...

    Wyświetlenia: 3300 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Aquafan1980, beleg, bloodraven, FoCuS_PL, Grzegorz Geming, mar1977, pplukas, Tomczas73 i 496 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.