Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Fajne skały Twinstara



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



21 wrz 2022, 10:59 Fajne skały Twinstara  (#1)  



Twinstar przysłał dziś informację o fajnych skałach w ofercie, w rzucam jako ciekawostkę - te obłe całkiem fajne.
Załączniki
Fire Stone-min.jpg
Hakkai Stone-min.jpg
Black Sky-min.jpg
mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Avatar użytkownika
Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Posty: 12262
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Skały Grey Mountain

    Witam, Prośba o pomoc, potrzebuję 2 skały szpiczaste Grey Mountain ok 45cm. Przedzwoniłem pół Polski i podobno główny dystrybutor pakuje te kamyczki w pudełka 30x25x23cm stąd nie ma szansy na większy ...

    Wyświetlenia: 5834 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

  • Nowe skały PROGROW

    iwagumi19-2.jpg W krajowej dystrybucji pojawiły się nowe odmiany skał PROGOW. Wśród nowości znajdziemy m.in. czerwone kamienie Samurai Stone oraz czarne i szare łupki. Zapraszam do zapoznania się ...

    Wyświetlenia: 2510 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • 072l - Plaża-Korzeń-Skały - Tomek

    Witam wszystkich serdecznie, jako, iż w dzieciństwie posiadałem akwarium (25 lat temu :roll: ), wymarzyło mi się założenie akwarium dla siebie jak i ze względu swoje na dzieci. Podczas wertowania for...

    Wyświetlenia: 1974 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

  • Skały , woda RO i wysokie GH proszę o opinię

    Witam Zmieniałem aranżację w której użyłem sporą ilość skał. Ze względu na twardą wodę postanowiłem użyć wody RO. Po przygotowaniu i mineralizacji uzyskalem GH8 a KH na poziomie 1,2. Po dwoch dniach w...

    Wyświetlenia: 2806 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

  • Skały nie zmieniające parametrów wody...

    albo takie, które zmieniają je jak najmniej. Istnieje w ogóle coś takiego, oprócz neutralnej (podobno) lawy, bazaltu i kwarcytów? Już się nastawiałem na Seiryu, a tu czytam o tym, że gH potrafi podsko...

    Wyświetlenia: 10314 | Odpowiedzi: 32 czytaj więcej...

  • Skały postawione na rurze pcv

    Oglądając filmy o zakładaniu akwarium na YouTube zauważyłem, że skały mogą stać na kawałku rury pcv. Bywa, że drąży się w niej otwory i zasypuje wnętrze lawą wulkaniczną. Nie widziałem dyskusji na tym...

    Wyświetlenia: 3274 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

  • 112l - Skały - David

    1. akwarium: (80 x 35 x 40) 112l 2. oświetlenie: belka led mojej konstrukcji barwa 6500k strumien swietlny 3480lm 10h na dobe 3. podłoża: aqua art II+ bazalt 4. systemu CO2:butla 2kg dyfuzor szklany...

    Wyświetlenia: 10536 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

  • 112l - Pięciorzeń i skały - Kwydin

    Akwarium : 112l (80x35x40) Start : 22.12.2016r Oświetlenie : 2x Lampa led DIY (paski SMD 5630 z diodami od Epistara) 6500k i 3500k, wg danych od proiducenta ok 6000lm ograniczone do ok 4000lm za po...

    Wyświetlenia: 12964 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

  • Skały w akwarium a twardość wody

    Witam! Posiadam w akwarium skały Suropu Stone zakupione w sklepie RA w ilości ok 26kg. znajdują się one w zbiorniku o pojemności 160l, a że z kranu leci u mnie twarda woda kh18 postanowiłem zainwes...

    Wyświetlenia: 4424 | Odpowiedzi: 17 czytaj więcej...

  • Podłoże wulkaniczne oraz skały

    Witam. Zastanawiam się nad zastosowaniem podłoża wulkanicznego a na wierzch mają być użyte skały wulkaniczne na których będą epifity mchy. Pytanie do osób które miały styczność z tym podłożem oraz jed...

    Wyświetlenia: 2090 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: lesniowka, Piotr Baszucki i 429 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.