Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Zestaw filtrów RO do mieszkania w bloku.

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Chciałbym przejść z wody kranowej na RO .
Poradzicie co kupić jak z czym złożyć aby taka instalacja była optymalną.
Haczyk jest taki ,że mieszkam w małym blokowulym mieszkaniu . Zestaw musi być dość mały i praktyczny . Podobno potrzebna jest jakaś pompa żeby było wydajniej bonja 9 piętrze ciśnienie mamy różne. Pomoscie proszę.

DawidJot
Zaawansowany użytkownik

Wchodzisz na stronę sklep osmoza pl, klikasz filtry akwarystyczne (cokolwiek to znaczy) i masz za 357 zeta filtr z pompą. Mniejszego raczej nie znajdziesz.

Akaruz
Zaawansowany użytkownik

Miasto: Kraków

A jak niskie masz ciśnienie?
Bo możesz też kupić filtr bez pompy a pompę dokupić później jak będzie potrzebna.
Są dwa rodzaje filtrów - te które używają filtrów liniowych i takie które używają korpusów na filtry wymienne - te z liniowymi są tańsze i mniejsze, te z korpusami praktyczniejsze. Jak nie potrzebujesz dużo wody (małe akwarium) a z miejscem kłopot to weź ten z liniowymi filtrami

Totik
Poznaje temat

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • Nasze mieszkania - prezentujemy nasze wnętrza

Witam, chciałem niesmiało założyć nowy temat w którym wszyscy mogliby się pochwalić swoim akwarium ale w nieco innym kontekście. Pokażmy już nie samo akwarium, ale jak potrafimy je wkomponować w nasze...

Wyświetlenia: 195386 | Odpowiedzi: 292 czytaj więcej...

• 30l - Zestaw smart firmy Aquael - Nanostudioart Adam Golik

Witajcie! Tym razem na tapecie zestaw smart firmy Aquael 29x29x35 Oświetlenie 6w led plant 8000k Filtracja aquael mini pat Co2 brak Podłoże ADA amazonia i piasek ADA la plata sand Skały Manten stone Z...

Wyświetlenia: 1371 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

• 10l - zestaw Aqua'el shrimp set smart - Dawid Szczepański

Całkiem spontanicznie powstała moja kolejna aranżacja, ponieważ nie mogłem oprzeć się pięknu tego zestawu gdy go zobaczyłem... :) Akwarium: Aqua'el shrimp set smart 10 L, 20x20x25 cm Oświetlenie: dod...

Wyświetlenia: 9560 | Odpowiedzi: 14 czytaj więcej...

• [DIY] Zestaw akwariowy ala ADA

Witam wszystkich serdecznie :) Po chwilowej przerwie chciałbym się pochwalić nowymi dziełami rąk moich :) Po przeprowadzce zanim postawiłem nowy zbiornik skleciłem szafkę, lampę oraz stojak na wzór pr...

Wyświetlenia: 17465 | Odpowiedzi: 141 czytaj więcej...

• Zestaw rośliny do Nano

Witam chciałbym prosić o radę : Czy ten zestaw roslin jest dobry do awarium 30x30x35 + oswietlenie 11W brak CO2 Vallisneria nana Anubias barteri nana Eleocharis parvula Mech Christmass (Vesic...

Wyświetlenia: 667 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: yetisize i 342 gości

Copyright © 2001-2021 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.