Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Wirnik do hydor 250 Professional

Dyskusje ogólne oraz posty nie pasujące do innych działów + nowy temat
Witam serdecznie czy może ktoś się orientuje czy wirniki do filtrów hydor 250 i 350 Professional sa takie same czy sa jakieś różnice? Bo nie stety właśnie w moim flitrze hydor 250 strzelił magnes na pół

Gargi21
Poznaje temat

Znalazłem w jednym ze sklepów. Na zdjęciu wyglądają tak samo, cena też taka sama...
Załączniki
Bez tytułu.png
https://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje/akwarystyka/galeria/200l-opti-astar-75237.html
https://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje/aquascaping/galeria/180l-roslinne-astar-73663.html
"... pamiętaj, że założywszy akwarium, nakładasz na siebie stały obowiązek właściwej opieki nad hodowanymi zwierzętami. A to już jest sprawa kultury i wrażliwości ..."
Pozdrawiam, Andrzej

astar
Z dużym doświadczeniem

Dzięki serdeczne

Gargi21
Poznaje temat

Jak najedziesz na zdjęcia wyświetla się na tej stronie że to fotki wirników od hydora 150. miej na uwadze. zamawiałeś ten do 350 ? bo też muszę kupić do 250ki

Runo
Początkujący

Powiązane tematy
  • Zestaw CO2 Do Akwarium Aquario BLUE Professional Z BUTLĄ 2L

witam chciałbym sie zapytać czy ktoś z was korzysta z tej butli co2 i czy ta butla ma zaworek przeciwzrotny po slyszalem ze ponoć to 3w1 ze niby ma wbudowany kolo reduktora zerkniecie jak sadzicie ?...

Wyświetlenia: 1436 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

• Aquael unimax 250 prośba o opinie

Jeśli ktoś ma unimaxa 250 to proszę o opinię. Znalazłem jeden wątek z opiniami o nim z 2009r... Chodzi mi o nową wersję poprawioną bo w tych starszych pękały uszczelki. Z góry dziękuję.

Wyświetlenia: 2742 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

• Hydor Prime 20 - Pytanie Nowicjusza

Witam, mam pytanie, które być może wielu rozbawi jednak nie mam doświadczenia z kubełkami po za filtrem JBL, z którym takiego problemu nie było. Otóż filtr Hydor Prime 20 działa sobie już kilka godzi...

Wyświetlenia: 741 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• Eheim 2215 a wirnik z 2217- lepsza wydajność ?

Cześć ! :D Co sądzicie o wymianie wirnika w Eheim'ie 2215 na ten z 2217? Wizualnie różnica jest dość spora - wirnik z mniejszego brata ma 3 łopatki, a z większego aż 6. Czy taka zmiana może spowo...

Wyświetlenia: 739 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• Hydor ETH 200 grzałka przepływowa

Witam Zastanawiam sie nad takim wynalazkiem Hydor ETH 200 nigdy jeszcze nie miałem doczynienia z taką grzałką dlatego zadaje takie pytanie i prosze o opinie :) zastanawiam się czy ta grzała nie ogran...

Wyświetlenia: 14798 | Odpowiedzi: 84 czytaj więcej...

Rośliny

Ładowanie...

Zwierzęta

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości

Sklep akwarystyczny - produkty ADA (Aqua Deign Amano)
Copyright © 2001-2022 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.

Uruchomiono zadanie harmonogramu