Masz konto na Forum?     Kupuj taniej o 3% z kodem rabatowym: forumra     
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne i nowości

Walizka z testami JBL - Cu i PO4 KOI

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Korzystam z testów z walizeczki JBL od pewnego czasu. Tutaj widzę też w karcie pomiarowej że jest test na miedź (Cu) ale odczynników i jak go wykonać już nie widzę ?? :?

druga sprawa to na wyżej wspomnianej karcie pomiarowej są dwa pomiary PO4, zwykła-sensitive ją nazwano , mierząca PO4 do 1,8 ppm i druga nazwana "test PO4 KAI" tyle że z pomiarem do 10 ppm - czym się różnią te testy PO4? Czyżby tylko tym że jak mi wyjdzie po4 powyżej 1,8ppm to przenoszę się ze sprawdzeniem pomiaru z testu sensitive do KAI który ma do 10ppm ??

Kredu
Zainteresowany tematem

Witaj. Ja również korzystam z takiej walizeczki i tam też jest na karcie test na Cu a w zestawie go nie ma. A jeśli chodzi o Po4 to nie wiem czym się różnią bo ja mam tylko ten na Po4 Sensitiv. Z tamtym się nie spotkałem. Być może jest tak jak piszesz, że jak masz większy współczynnik to musisz przejść na ten drugi. 8)

Pioter83
Stały bywalec

Miasto: Brzeg

Powiązane tematy
  • 375l - Wyspa - Adam Golik Nanostudioart & Koi

wyspa.jpg Witam! Prezentuję nowiutki zbiorniczek 150x50x50 ow Zbiornik został zamówiony dla klienta w firmie x Osprzęt całego szkiełka przygotowała firma ROĄLINYAKWARIOWE.PL Materiały firma AQUAD...

Wyświetlenia: 12644 | Odpowiedzi: 24 czytaj więcej...

• 525l - Nowe akwarium 150x50x70 Nanostudioart &koi

adam.jpg witajcie ! przedstawiamy wam nowe szkiełko 150x50x70h w stylu NATURE ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA BANIAKA. PARAMETRY akwarium: szkiełko optiwhite 150x50x70h oświetlenie 4x54w zestaw co2 filtr...

Wyświetlenia: 1537 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• CompleteSubstrate + JBL Mando

Mam zamiar zalozyc akwarium na tym podlozu, w zwiazku z tym mam pytanie czy to dobre polaczenie. Planowane akwarium: Wymiary: 100x40x40 Filtr: Tetratec EX 700 Oswietlenie : Philips "Master&quo...

Wyświetlenia: 260 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• Long Beer - Adam Golik & Koi 180X65X65

ZBIORNICZEK Z PRZEDNIĄ SZYBKĄ I BOKAMI OPTI 180X65X65 FILTRACJA TETRA-TEC2400X2 OŚWIETLENIE HQI 3X70W+2X150W OGRZEWANIE TETRA-TEC CO2 ZESTAW Z BUTLĄ8KG PODŁOŻE:AQUASUBSTRATE2 12X6L+ŻWIREK DO W...

Wyświetlenia: 1119 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

• JBL zestaw co2

Co sadzicie na temat tego zestawu?? Sprawdzi sie w 180l akwa?? http://allegro.pl/jbl-proflora-co2-set-u401-mega-zestaw-raty-i1190782706.html#gallery

Wyświetlenia: 725 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 197 gości

Sklep akwarystyczny - produkty ADA (Aqua Deign Amano)
Copyright © 2001-2021 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.