Jesteśmy po świeżych dostawach roślin :)     ZOBACZ KATALOG
Wielki Atlas Roślin Akwariowych Christell Kasselmann już dostępny w języku polskim!     Kup teraz







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Tworzywo sztuczne a "ja mam taki pomysl"



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



mam taki pomysl. chcialbym w pozycji pionowej w akwarium swym bambusy umiescic. do tego potrzebna jest mi plyta z tworzywa sztucznego i klej. doradzcie z czego powinna byc plyta zeby nie wplywala niekorzystnie na srodowisko w zbiorniku. jakiego uzyc kleju?

Adrian Kulpa


Ja bym sobie zrobił płytę z żywicy epoksydowej albo poliestru z zalanymi w niej bambusami. Końce pędów bym przewiercił żeby je lepiej w wylewce zakotwiczyć. Jako żywica może służyć epidian 5 z utwardzaczem PAT, Polimal, klej distal itp. Można żywicę przed zalaniem wymieszać z suchym piachem - będzie taniej i stabilniej.

wirek
Zainteresowany tematem

Posty: 168
Dołączył: 15 kwi 2004, 13:11
Miasto: Wrocław

14 paź 2004, 10:23 ...  (#3)  

mam nadzieje, ze nie uszczupli mi to portwela o kilka duzych, szeleszczacych banknotow..
mam tez nadzieje, ze rzeczy te znajde w pierwszym lepszym skladzie budowlanym i nie bede musial jezdzic po calej polsce :)

Adrian Kulpa


14 paź 2004, 12:19   (#4)  

na forum http://www.akwarystyka.com.pl/ w projektach DIY pojawiło się ze 2 tygodnie temu pytanie o tworzywa sztuczne - żywice. Sporo Ci się pewnie wyjaśni :D

wirek
Zainteresowany tematem

Posty: 168
Dołączył: 15 kwi 2004, 13:11
Miasto: Wrocław











Powiązane tematy
  • Czy sztuczne kamienie dla roślin sa ok?

    Mam takie pytanie, czy jeśli mam sztuczne, kolorowe kamienie w akwarium to te rośliny będą dobrze rosły? Może lepiej będzie gdy kupię im jakieś podłoże naturalne jakieś kamyki. Jesli tak to lepsze będ...

    Wyświetlenia: 523 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 302 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.