W dniach 19-30 lipca pracownicy firmy przebywają na urlopie.

Promocja na czas urlopu: -10% na wszystko! Realizacja po 30.07

Wpisz w koszyku kod rabatowy: urlop10

Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

TC421 schematy dla 5ciu kanałów w formacie *.lcm

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Witam,

Dopiero zaczynam przygodę z akwarystyką. Odkupiłem w atrakcyjnej cenie gotowy zestaw wraz z rybkami i roślinnością.

Czy mogę poprosić o udostępnienie dla sterownika światła TC421 gotowych schematów dla 5ciu kanałów w formacie *.lcm ?
Ewentualnie dokładne ustawienia dla takiego schematu lub schematów jeżeli powinno się korzystać z różnych w zależności np. od pory roku.

Z góry uprzejmie dziękuję! :D

Pozdrawiam

tunek
Początkujący

Hej,

prosić możesz, tylko udostępnianie takich plików jest całkowicie pozbawione sensu i już wyjaśniam dlaczego.

TC420/TC421 używają (zazwyczaj) akwaryści, którzy skroili sobie lampy według własnych potrzeb i własnego gustu, zatem lampy NIE są w jakikolwiek sposób standaryzowane.
U mnie chodzą dwie lampy, jedna sterowana TC420, druga TC421 i obie mają całkowicie różną konstrukcję.
W pierwszej lampie są LEDy 6500K, 8000K, 10000K, FS, Royal Blue i żółte 590nm. Zatem, 6 rodzajów na 5 kanałach w następującej konfigujacji:
kanał 1 - 6500K, kanał 2 - 8500+10000K, kanał 3 - FS, kanał 4 - Royal blue, kanał 5 - żółte.
Druga lampa to już LEDY RGBW oraz 3000-3500K. RGBW zajmują kanały od 1 do 4, na piątym kanale 3500K.
Poza tym, obie lampy zrobione są z zapasem, czyli niektóre kanały jadą na przykład na 30% mocy...

Nie mam bladego pojęcia, jak została wykonana twoja lampa, jakie LEDy i w jakich ilościach tam siedzą, jak są podzielone na kanały, etc.

Dlatego gorąco zachęcam do samodzielnego kombinowania i ustawienia lampy według własnego gustu!

HAWK!

FoCuS_PL
Stały bywalec

Aha, jeszcze jedno: zajrzyj na stronkę w linku:

http://www.worlduniqueen.com/support_li ... &typeid=15

Do TC421 polecam ściągnięcie i zainstalowanie apki na telefon...
Instalacja nie jest może super prosta, ale jeśli ja dałem radę, ty też sobie poradzisz... :-)
Załączniki
Uniqueen_TimeControl.JPG

FoCuS_PL
Stały bywalec

Powiązane tematy

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: wlodekmat31 i 100 gości

Copyright © 2001-2021 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.