Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Tarło, bojowniki



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



22 gru 2019, 18:34 Tarło, bojowniki  (#1)  

Witam!
Zakupiłem 2 bojowniki HM z flower fish (samca i samicę)
Trzymam je w odzielnych akwariach.
Czy mogę je jakoś "zachęcić" do odbycia tarła?
Dodam że patrzą na siebie przez szybę ponieważ zniorniki stoją obok siebie.

Z góry dzięki za odpowiedzi

gurami007
Początkujący

Posty: 26
Dołączył: 05 wrz 2019, 23:05

22 gru 2019, 18:35 Re: Tarło, bojowniki  (#2)  

gurami007 napisał(a):Witam!
Zakupiłem 2 bojowniki HM z flower fish (samca i samicę)
Trzymam je w odzielnych akwariach.
Czy mogę je jakoś "zachęcić" do odbycia tarła?
Dodam że patrzą na siebie przez szybę ponieważ zniorniki stoją obok siebie.

Z góry dzięki za odpowiedzi
A to one:
20191222_145537.jpeg
(41.48 KiB) Pobrane 401 razy
20191222_145518.jpeg
(62.19 KiB) Pobrane 401 razy

gurami007
Początkujący

Posty: 26
Dołączył: 05 wrz 2019, 23:05











Powiązane tematy
  • Tarło Kardynałków

    Witam. Próbuję rozmnożyć kardynałki w moim 25 litrowym akwarium tarliskowym. Za każdym razem gdy ryby w nim umieszczam dochodzi to złożenia ikry ale już na drugi dzień od złożenia ikra po prostu znik...

    Wyświetlenia: 2799 | Odpowiedzi: 21 czytaj więcej...

  • Czy to tarło Danio?

    Witam, jestem świeżakiem i dopiero zaczynam zabawę. Akwarium 100l, Filtr kaskada Aquael fzn2, grzałka ustawiona na 25 stopni. Obsada to 1 Welona. 7 Kirysków Pstrych, 6 Otosków Przyujściowych, 10 Neon ...

    Wyświetlenia: 8872 | Odpowiedzi: 65 czytaj więcej...

  • Bojowniki temperatura

    Witam Hoduje ryby już ponad rok , ale gdy kupiłem bojownika (butterfly) od razu ryby zaczęły go podgryzać. Mam już drugie akwarium ale nie wiem jaka jest dla niego maksymalna temperatura.

    Wyświetlenia: 712 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Tarło neonów ?

    Witajcie . Chciałbym opisać moją sytuacje z neonami i zadać wam kilka pytań . Kilka dni temu po zapaleniu oświetlenia w akwarium za obserwowałem dziwne zachowanie Neonów Inessa , każdy z nich "...

    Wyświetlenia: 1015 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Bystrzyk Amandy -tarło

    Czy komuś się udało rozmnożyć tę rybkę? Nie chciałbym informacji z netu, tylko od osób którym udało się to zrobić? Jak przygotować tarliskowe,itd.... :roll:

    Wyświetlenia: 844 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Neon czerwony - tarło

    Ostatnio znalazłem filmik jaki nakręciłem co prawda parę lat temu, nie spotkałem jak dotąd nigdzie nagrania z tarła neona czerwonego wiec zamieszczam https://www.youtube.com/watch?v=30gN7fVvAM0&...

    Wyświetlenia: 726 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Tarło kirysów spiżowych.

    Tarło kirysów. Zapraszam do oglądania. Polecam dotrwać do końca filmu. https://www.youtube.com/watch?v=FYqZnaPYdDw

    Wyświetlenia: 1302 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Tarło Proporczykowiec Gardnera

    https://www.youtube.com/watch?v=jJY4j8luhY0

    Wyświetlenia: 502 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Bojowniki oszalały ?

    Witam Niedawno kupiłam sobie 3 bojowniki ( samiec i 2 samice ). 1 musiałam oddać , bo była bardzo agresywna, ale ta druga jest bardzo grzeczna i łagodna. Ok. miesiąc temu miały pierwsze tarło, ale os...

    Wyświetlenia: 582 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Razbora klinowa tarło

    Witam Powiedzcie czy możliwe jest żeby w świeżym akwarium tarła się razbora. Wczoraj po południu wpuściłem nowe rybki (neon czerwony i razbora klinowa), a dziś razbora wygląda że się trze. Z tego co ...

    Wyświetlenia: 887 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Bent423 i 398 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.