Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Świeża dostawa mchów



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



24 sie 2022, 12:05 Świeża dostawa mchów  (#1)  

Obrazek



Jesteśmy po świeżej dostawie mchów. Mchy: Peacock moss (Taxiphyllum sp.), Spiky moss (Taxiphyllum spiky), Weeping moss (Vesicularia ferriei) są już dostępne do zakupienia w naszym...

Czytaj więcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Gatunki najpopularniejszych mchów do akwarium

    23-250722.jpeg Zapraszamy do zapoznania się z mini atlasem mchów opublikowanych na łamach Japońskiego magazynu AquaJournal w tłumaczeniu Piotra Baszuckiego. Czytaj więcej »

    Wyświetlenia: 2556 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Pielęgnacja mchów i innych epifitów (roślin cienia)

    rosliny-cienia.jpg Zachęcam do zapoznania się z najnowszym poradnikiem ADA: https://www.adana.co.jp/en/aquajournal/nature-in-the-glass-289d/?fbclid=IwAR2nhJBH5o67no9Bszgt8ogwGsr2f2fj7Xt3ctQ3ZEREsxz...

    Wyświetlenia: 1238 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Świeża kostka - wysokie NO3 zerowe PO4

    Witajcie chciałem z Wami skonsultować poziomy pierwiastków w mojej świeżazałożonej 30L kostce. Akwarium zalane 4 dni temu, codziennie robię duże podmiany (tak z 70%) bo podłoże to amazonia pod nią pow...

    Wyświetlenia: 2400 | Odpowiedzi: 14 czytaj więcej...

  • Dostawa AquaForest

    https://www.roslinyakwariowe.pl/images/minaturki/thumb-fp-aquaforest-wstep-b6a4426c20b72dc0a768de2824ac35ce.jpg Miło nam poinformować o dużej dostawie nawozów i podłoży marki AquaForest. Znaj...

    Wyświetlenia: 0 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Nowa dostawa Seachem

    https://www.roslinyakwariowe.pl/images/stories/wiadomosci/2015/12592/seachem-sklep-24h.jpg Zapraszamy po nawozy i preparaty amerykańskiej marki Seachem. Dla miłośników akwarystyki roślinnej prz...

    Wyświetlenia: 0 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Dostawa lamp Chihiros

    https://www.roslinyakwariowe.pl/images/stories/wiadomosci/2015/12592/lampy-chihiros1.jpg Właśnie przyjechała nowa dostawa lamp LED Chihiros. Zapraszamy do zakupów, przygotowaliśmy dla Was propo...

    Wyświetlenia: 0 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Prośba o pomoc przy identyfikacji mchów

    Witajcie, nie tak dawno, bo trzy miesiące temu kupiłem na znanym portalu aukcyjnym mchy. Miały to być: mini java i weeping. Przesłane gałązki nie pozwalały na szybką identyfikację zaraz po przesłaniu...

    Wyświetlenia: 1264 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Hodowla Emersyjna Mchów Pomoc

    Witam :) Jestem tu nowy. :D Mam pytanie dotyczące hodowli Emersyjnej roślin, a mianowicie mchów. Czy ktoś z was hoduje je w taki sposób ? Na czym polega taka hodowla i jak wygląda?Rozumiem,że ma to ...

    Wyświetlenia: 6136 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Patent do łatwiejszego szczepienia mchów

    mchy.jpg Warto wykorzystać :)

    Wyświetlenia: 2040 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

  • Jak oceniacie tempo wzrostu mchów

    W opisach niektórych mchów (ale roślin też) można znaleźć sformułowania: tempo wzrostu niskie/małe/wolne itd. Zastanawia mnie jak taki wzrost się ocenia. Zakładam, że jeśli przy danym mchu/roślinie op...

    Wyświetlenia: 1095 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...



cron

Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 620 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.