Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Sterownik nawozów

Dyskusje ogólne oraz posty nie pasujące do innych działów + nowy temat

23 sty 2022, 23:08 Sterownik nawozów  (#1)  

Czy robi ktoś tu na forum sterowniki do nawozów, które załączają w trybie sekundowym pompki perystaltyczne na 12V? Wiem że są gotowe projekty na forum morskim, ale pytam czy może tu też ktoś ma cos do zaoferowania.
Póki co znalazłem ciekawy AQma Doser Six na 6 pompek.

vasteq
Stały bywalec

Miasto: -=POZNAŃ=-

Powiązane tematy
  • Skylight Hyperspot L - sterownik i ustawienia

Witam, Zakupiłem sterownik do mojej lampy ale nie za bardzo wiem jak go ustawić. Czytam w instrukcji że w trybie auto osobno ustawiam siłę kanału ciepłego i zimnego. Generalnie dzisiaj będę zalewał sw...

Wyświetlenia: 2391 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

• Linia nawozów Growise

Witam Mam pytanie odnośnie nawozów Growise. Czy ktoś używa może ich i jaką ma ewentualnie opinie o nich.

Wyświetlenia: 7122 | Odpowiedzi: 34 czytaj więcej...

• Sterownik HeliaLux SmartControl - przeróbka

Witam szanowne grono. Jak w temacie, czy ktoś z Was próbował już przerobić ten sterownik pod Power LED... Moja lampa obecnie jest sterowana przez TC-421 ale nie jestem z tego sterownika zadowolony (ja...

Wyświetlenia: 1188 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

• Jak rozkminic sterownik oswietlenia?

Mam kpl lampa na power LED i oryginalny 4-kanałowy sterownik ( 24 V ) połączone wtyczką DB-9. Chciałbym mieć możliwość podłączenia i sterowania tej lampy z TC421/420 ( więcej funkcji ), ale nie mam op...

Wyświetlenia: 1646 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

• Sterownik TC421

Witam czy ktoś w forumowiczów miał styczność z w/w sterownikiem ? Jak wiadomo wcześniejsza wersja jest dosyć populara.

Wyświetlenia: 2936 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

Rośliny

Ładowanie...

Zwierzęta

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Akaruz, Elmlody, FoCuS_PL, Hultaj, rawracer i 169 gości

Sklep akwarystyczny - produkty ADA (Aqua Deign Amano)
Copyright © 2001-2022 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.