Masz konto na Forum?     Kupuj taniej o 3% z kodem rabatowym: forumra     
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne i nowości

Składam zamówienie z RA podłącza sie ktoś [wawa]

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
jak w temacie, zawsze taniej bedzie w jednej przesyłce, składam zamówienie jutro, wiecej na priv.
Pozdrawiam
Marcin

Mregal
Zainteresowany tematem

Miasto: Pruszków (pod stolicą :)

Powiązane tematy
  • Ma ktoś jakieś rośliny z przycinki?

Chętnie kupię rośliny z przycinki. :D

Wyświetlenia: 250 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• Niskie KH i rozpuszczające się rośliny

Witam. Dwa tygodnie temu założyłam akwarium na podłożu aktywnym platinum soil normal i zalałam je wodą RO z mineralizatorem growise KH =3-4 GH= 6-7. Oświetlenie to 2× aquael retrofit sunny i 1× plant....

Wyświetlenia: 937 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

• Białe ruszające się niteczki na szybie

Witam, problem jak w temacie i nie wiem co z tym zrobić :) . Pojawiły się kilka dni po wpuszczeniu krewetek, są bardzo malutkie i jak człowiek się przyjrzy delikatnie się poruszają. Na dole link do ...

Wyświetlenia: 2156 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• Płożące się rosliny

Cześć. Płożące się rośliny to znaczy za dużo światła czy za długo światła. Rośliny to hygrophila diffornise, hygrophila polysperma, moczarka kanadyjska, cabomba. Rośliny nie idą w górę tylko rosną na ...

Wyświetlenia: 1195 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

• Jakie niedobory? Pomoże ktoś?

Witam, co tu jest nie tak? Pogestemon helferi rośnie tak, że wyrzucam, ehinodorusy dorastają do tafli a tu nie wiem co jest grane.(zdjęcia) Parametry, No3 10, PO4 (niewykrywalny w wodzie, podłoże akt...

Wyświetlenia: 820 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Goldi, wgr33 i 186 gości

Sklep akwarystyczny - produkty ADA (Aqua Deign Amano)
Copyright © 2001-2021 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.