Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Problem z sumem szklistym

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

30 sty 2019, 10:47 Problem z sumem szklistym  (#1)  

Ostatnio zauważyłem, że moje sumy szkliste mają na grzbiecie przy głowie żółte zabarwienie. We wszystkich zbiornikach które widziałem nie ma takiego problemu.

Zbiornik 100l 80x35x40
Około 30 ryb, głównie neonki.

Wiecie może czym to jest spowodowane?

RMaster121
Początkujący

Powiązane tematy
  • Hydrocotyle tripartita sp. Japan - problem

Cześć forumowicze, Mam mały problem z Hydrocotyle, gdyż jej listki pokrywają się brązową otoczką, mimo wszystko ciągle rośnie i powstają nowe kłącza. Akwarium 192l (120x40x40) ma już z 5 tygodni. Lam...

Wyświetlenia: 123 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• Problem z roślinami

Hej. potrzebuje pomocy od bardziej zaawansowanych. Co się dzieje z roślinami? dodam ze nie wszystkie maja problem. Akwa ma 3 tyg. 20210627_185746.jpg

Wyświetlenia: 1030 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

• Problem z dużym heńkiem.

Tylko z ta jedną rośliną, pozostałe rosną bez problemu. Oświetlenie Chihiros RGB A 601 PLUS 70% mocy, 6500 K, 8h dziennie Nawożenie Growise mikro+makro+żelazo 2ml dziennie CO2 butla, dyfozor Neo 8h ...

Wyświetlenia: 1149 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• Problem z roślinami (wegetacja, gnicie)

Witam. Akwarium około 30 L z pokrywą Podłoże żwir kwarcowy Światło początkowo aquael leddy slim plant 5w, później dołożone aquael leddy tube plant 6w Filtr wewnętrzny gąbka Temperatura 26 stopni Obsad...

Wyświetlenia: 3070 | Odpowiedzi: 24 czytaj więcej...

• Problem z roślinami- nie rosną.

Cześć. Dawno nie gościłem na żadnym forum, raczej tylko zaglądałem w poszukiwaniu informacji. Mam jednak problem z roślinami w akwarium, którego nie potrafię rozwiązać. Akwarium Juwel RIO 125 Dwa mod...

Wyświetlenia: 1219 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości

Copyright © 2001-2021 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.