Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Preparaty lecznicze przy ampulariach i raczkach

Dyskusje ogólne oraz posty nie pasujące do innych działów + nowy temat
Który z tych preparatów mogę podać mając w zbiorniku ampularie i raczki CPO?

TRYPAFLAVINA, Fmc, SERA BAKTOFORTE

Pozdrawiam, r.

Rozrabiak
Poznaje temat

Powiązane tematy
  • Sump - przestój przy podmianie wody

Witajcie, Trzeci dzień akwarium na sumpie czyli druga podmiana wody za mną i naszła mnie taka myśl. Podmiana czystym RO zajmuje mi jakieś 1,5 - 2h czy to nie za długa przerwa dla bakterii? Szczególnie...

Wyświetlenia: 569 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Nawożenie mikro przy wodzie RO+kran

Używam obecnie wody 50:50 RO+kran, pytanie dotyczy nawożenia mikro, w szczegolnosci początkowego etapu dojrzewania akwarium. Test na Fe w wodzie kranowej wykazuje 0. Do takiej wody powinno się dokłada...

Wyświetlenia: 964 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• Stężenie PO4 w podmienianej wodzie przy podłożu aktywnym

Witam. Chciałabym dowiedzieć się, czy dobrze nawożę akwarium fosforem. Mam podłoże aktywne (Platinum soil), które pochłania fosforany, więc ich ilość w słupie wody zazwyczaj wynosi 0-0,25 mg/l. W akw...

Wyświetlenia: 1489 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

• Pomoc przy Anubiasie

Witam Proszę o pomoc, liście Anubiasa zaczęły brązowieć po przeprowadzce do większego, nowego akwarium. Niestety brakło mi chwilowo testów, więc parametry wody mogę dodać ok wtorku. Zaznaczę jednak,ż...

Wyświetlenia: 1549 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Rotala H`ra - brak wybarwienia przy lampie Chihiros A

Witam Posiadam Akwarium 31L (40x26x30) i Lampe Chihiros a301 18W świecąca na maksa. Ale nawet przy zastosowaniu nawozu ogólnego z mniejszą zawartością azotu ( Vimi all in RED 1ml dziennie ) i zastosow...

Wyświetlenia: 2429 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

Rośliny

Ładowanie...

Zwierzęta

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości

Sklep akwarystyczny - produkty ADA (Aqua Deign Amano)
Copyright © 2001-2022 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.