Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Preparaty anty komarowe a Akwa



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



15 cze 2022, 07:09 Preparaty anty komarowe a Akwa  (#1)  

Witam!
Sezon na te latające ..... się rozpoczął i warto by było się ochronić przed niechcianymi szkodnikami. Ale tu właśnie najważniejsze. Czy preparaty anty-komarowe, a konkretnie chodzi mi o te w gniazdko elektryczne, nie będą wpływały na życie w wodzie. Mam w sypialni obecnie 2 zbiorniki i nie mam pewności czy mogę zastosować ochronę anty-komarową. Czy ktoś ma doświadczenie z tego typu urządzeniami?

El Grey
Poznaje temat

Posty: 147
Dołączył: 19 kwi 2004, 10:02
Miasto: Łódź

Nie mam doświadczenia, być może dlatego, że moskitiery i rosiczki robią swoje


Wysłane z iPhone za pomocą Akwarium

Avatar użytkownika
AquaMolitor
Znający temat

Posty: 1608
Dołączył: 25 lis 2019, 23:23











Powiązane tematy
  • Nowe akwa LT dla Laika

    Czesc wszystkim, zakupilem komplet juwel rio 125 i chce tam stworzyc cos ala iwagumi przy uzyciu trawnika monte carlo i do tego jakies najmniej wymagajace rosliny z racji ze nie mam pojecia o akwaryst...

    Wyświetlenia: 473 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Glon w akwa

    Poradźcie mi co to za glon i jak sie go pozbyć akwa ma 3 miesiące. Akwarium 90x40x50 -180 l Lampa uf-eheim 9w obecnie włączona 24/h Filtr eheim 5e 600T wi-fi ustawiny na połowę wydajności obecnie gą...

    Wyświetlenia: 791 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Preparaty do czystej wody a krewetki

    Cześć, Chciałem zapytać Was o preparaty pomagające uzyskać "krystalicznie czystą wodę" w zbiornikach z krewetkami. Zakupiłem Tetra Crystal Water i jakie było moje zdziwienie w domu, gdy pod ...

    Wyświetlenia: 8784 | Odpowiedzi: 26 czytaj więcej...

  • 3 tydzień akwa okrzemki mnie chcą zjeść

    Witam. Wystartowalem akwa, dwa tygodnie było pięknie wszystko, teraz ostatnie 5 dni jest z dnia na dzień coraz gorzej, za niedługo rośliny mi poumieraja 😕 Co mam zrobić 😕 Filtr aqua nova ncf 600 ...

    Wyświetlenia: 4509 | Odpowiedzi: 20 czytaj więcej...

  • Obsada akwa 112l

    Witam. Chce się zapytać o obsade do 112l. Nie mam pomusłu więc się pytam[emoji16]

    Wyświetlenia: 3374 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Nowe nawozy i preparaty Aquabotanique

    https://www.roslinyakwariowe.pl/images/miniaturki/thumb-fp-planta-nowosci-news-54a3c30cd11d1b09df71ea40bfdb4639.jpg Firma Aquabotanique wypuściła nowe preparaty sygnowane linią Planta Activ. ...

    Wyświetlenia: 1625 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • BROS Akwa na glony - doświadczenia

    Witam wszystkich Forumowiczów :) Hmm, od czego zacząć? Ano w moim 3 miesięcznym holendrze dopadły mnie glony nitkowate :( Od czego zacząłem? Jak zwykle od ustalenia przyczyn. Na podstawie testów wody...

    Wyświetlenia: 17975 | Odpowiedzi: 54 czytaj więcej...

  • Migracja z oświetlenia HQI 2x70W na LED w akwa 200l

    Witajcie, Przymierzam się do reanimacji mojego akwarium 200l (100x40x50) w którym mam 2 lampy HQI 70W ( w pokrywie własnej roboty). Z uwagi na rozwój techniki LED zastanawiam się nad zmianą pokrywy n...

    Wyświetlenia: 1136 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Nowe akwa nowe glony

    Otóż mam problem z niewielką ilością glonów nitkowatych (klaczki na szybie) i trochę brunatnych też na szybie. O ile te drugie to rozumiem ( akwa ma tydzień) to pojawienia się tych drugich zupełnie x...

    Wyświetlenia: 3885 | Odpowiedzi: 23 czytaj więcej...

  • 072l - Akwa 19l - Krewetkarium - leczyk10

    Czesc Wam 18.03.2020 wystartowalem z dwoma szkiełkami. 72l 60x30x40 OW Filtracja: JBL e902 Oprocz fabrycznych wkladow dorzucilem Matrixa Skimmer eheim Podloze: Advanced Help Plants Oswietlenie...

    Wyświetlenia: 1915 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: kamil piputa, Mąteusz179 i 385 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.