Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Podszywanie się pod forumowicza.



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Amonhell napisał(a):Swoją drogą hate czy Ty nie miałeś wcześniej w awatarze loga Aqua-nature?

miałem przyznaje się bez bicia ale to długa historia i sam ukradłem tego awatara z google za co dostałem po uszach i przeprosiłem :?

po prostu nie sądziłem ze w Polsce już jest tyle galerii roślinnych ;)
wszystko ok poza tym konkursem 8)

konkurs jest bardzo dobry byle nie pisać bzdur np. jak ja :mrgreen:

bo jak go nie będzie kto ci pomoże a specjalnie wykupować konto by pomagać mija się z celem
msnolan napisał(a):
hate napisał(a):
kprusak napisał(a):Rzygać mi się chce na to.

na co ci się rzygać chce co

Chyba raczej na kogo...

na kogo ??? bo ja to zazwyczaj leje ciepłym moczem ;)

Avatar użytkownika
hate
Zaawansowany użytkownik

Posty: 935
Dołączył: 14 sty 2007, 04:14
Miasto: Edinburgh

konkurs jest bardzo dobry byle nie pisać bzdur np. jak ja :mrgreen:


No właśnie.. Z całym szacunkiem, ale każdy Twój post to właściwie spam.

Co do podszywania się w internecie niestety nie da się z tym chyba nic zrobić i trzeba sprawę przeczekać. Co prawda jest to na pewno frustrujące, ale nie widzę innego rozwiązania. Myślę, że na tym forum każdy jest świadom tego, że jeśli jakieś brednie pojawiają się pod nickiem Weder na innych forach internetowych, to nie ma opcji, żeby chodziło o Twoją osobę i z góry wiadomo, że jest to jakiś nieudolny troll.

Evanthas
Stały bywalec

Posty: 386
Dołączył: 04 wrz 2014, 21:05

Popieram hate będzie w elitarnym gronie sam i 100% głosów wylacznie jego autorstwa .Konto premium zapewnione. Najgłupszy pomysł jaki wypłynął na forum.Podsunę lepszy pomysł do TOP 10 najaktywniejszych dodać najaktywniejszy spamer miesiąca.Kto wygra płaci dychę.Zamysł RA byl może i dobry,tylko nie wszystko przewidzieli.

grzeniu 73
Znający temat

Posty: 1865
Dołączył: 28 sty 2014, 17:58

ale zobaczcie ile ludzi dzięki temu zaczęło się w ogóle odzywać na forum :)

a tu w tym temacie od razu wiadomo kto jest kto :)

Avatar użytkownika
hate
Zaawansowany użytkownik

Posty: 935
Dołączył: 14 sty 2007, 04:14
Miasto: Edinburgh

:mrgreen: tylko Premium :mrgreen: Co to zmieni jak za 5 zl(piwo) dziala dalej jak przedtem. Chyba ze za 100zl To juz go przygasi i nie uslyszysz juz o nim. A co do top 10. Kazdy post powinien byc weryfikowany co do tresci bo duzo teraz sie pisze zeby tylko pisac irobi sie smietnik :cry:

Avatar użytkownika
risen28
Stały bywalec

Posty: 426
Dołączył: 07 mar 2013, 23:26

to nie chodzi oto by przygasić a by szanować swoje konto to działa trochę na psychikę kupiłem to szanuje a co za darmo to mam w dupie

myślisz ze ktoś za darmo będzie ci każdy post weryfikował pokaż mi takiego leszcza chętnie go poznam

a i gazeta akwarystyczna kosztuje no sami wiecie ile (ja nie pamiętam) i kupują ją ludzie mimo ze tam nic niema

a nie lepiej stworzyć forum które będzie mówiło prawdę nie będzie naganiaczy na swoje produkty i ukrywanie tematów lub wysadzenie zbiornika początkującemu akwaryście by udowodnić ze te nawozy co używa do niczego się nie nadają a samemu proponować swój wynalazek

takie rzeczy tu na forum można spotkać dość często idealnym przykładem są nawozy właśnie Ferka chłopaki się nie źle starają :)

zoolek opracował super metodę (mam sentyment do tej firmy z czasów jak mieszkałem w Polsce) i co i cisza nikt nic nie wie nikt nic nie pokazuje nie szanuje się polskich produktów a ......

Avatar użytkownika
hate
Zaawansowany użytkownik

Posty: 935
Dołączył: 14 sty 2007, 04:14
Miasto: Edinburgh

Czyli co?
RA ma postawić chiński mur?
Doświadczeni mówi jednak, że cesarstwo upadło.

Avatar użytkownika
ratafia
Poznaje temat

Posty: 78
Dołączył: 25 lip 2005, 17:56

cesarstwo padło bo komunizm wszedł i małolatów nie powinno się ustawiać na takim stanowisku ogólnie mieszały w tym japonczycy miedzy innymi ale to nie na temat

a postawienie chińskiego muru to nie najgorszy pomysł jak dla sklepu RA taki i dla nas użytkowników (płace to wymagam)

Avatar użytkownika
hate
Zaawansowany użytkownik

Posty: 935
Dołączył: 14 sty 2007, 04:14
Miasto: Edinburgh

Nie rozumiem jak to się ma do tematu. Na forum powinno być więcej moderatorów którzy zrobiliby względny porządek i pokierowali rozmową. Nawet jeśli byłoby to forum tylko dla użytkowników "premium" nie zmieniłoby to sytuacji użytkownika Weder.

Evanthas
Stały bywalec

Posty: 386
Dołączył: 04 wrz 2014, 21:05

hate napisał(a): ale to nie na temat

Tak jak Twoje wpisy w tym temacie. (proszę Cię hate, nie odnoś się do tego wpisu)

Nasz kolega został oczerniony i wyśmiany - takim zachowaniom stawiam kategoryczny sprzeciw. Nieważne, czy lubimy wedera, czy lubimy go mniej, ale takie prostackie zachowania powinny być tępione i piętnowane. Bardzo proszę Redakcję o zabranie głosu w tej sprawie i poczynienie odpowiednich kroków. Większość wie o kogo chodzi, można to wydedukować z wpisów wedera.
080L ATP Slope Piotr Mierzejewski
https://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusj ... 72612.html
Nawozy do podłoża - tania alternatywa
http://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje ... 59403.html

Avatar użytkownika
msnolan
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2313
Dołączył: 29 gru 2011, 21:10
Miasto: Pisz

oczerniony został bo nadepnął komuś na odcisk myślę ze już dokładnie wie kto to zrobił a ja tylko opisałem jak zwykle od dupy strony jak to wszystko wygląda

a ze ty uważasz ze pisze nie na temat szkoda

a takie rzeczy zdarzają się i będą się zdążały w Internecie

Evanthas napisał(a):Nie rozumiem jak to się ma do tematu. Na forum powinno być więcej moderatorów którzy zrobiliby względny porządek i pokierowali rozmową. Nawet jeśli byłoby to forum tylko dla użytkowników "premium" nie zmieniłoby to sytuacji użytkownika Weder.

ja uważam ze by zmieniły bo administrator RA musiał by szybciej zareagować na taki incydent w końcu miał by za to płacone

a tak nawiasem pisząc dlaczego wy się boicie tak tego konta premium przecież prawie wszyscy w tym temacie je mają hmmmm chyba ze macie kilkanaście kont na RA to ja bym się martwił

Avatar użytkownika
hate
Zaawansowany użytkownik

Posty: 935
Dołączył: 14 sty 2007, 04:14
Miasto: Edinburgh

Sprawa nie dotyczy konta na forum RA tylko o podszywanie się na innych forach, więc nie wiem co ma piernik do wiatraka. Nie chcę się wdawać w jałową dyskusję więc na tym poprzestańmy.

Evanthas
Stały bywalec

Posty: 386
Dołączył: 04 wrz 2014, 21:05

Evanthas napisał(a):Sprawa nie dotyczy konta na forum RA tylko o podszywanie się na innych forach, więc nie wiem co ma piernik do wiatraka. Nie chcę się wdawać w jałową dyskusję więc na tym poprzestańmy.

a myślisz ze ktoś sobie zadał tyle trudu tak dla hecy by co osiągnąć mieć fan żart bo ja w takim razie tego nie ogarniam
takie rzeczy robi się w jakimś celu tylko w jakim?

Avatar użytkownika
hate
Zaawansowany użytkownik

Posty: 935
Dołączył: 14 sty 2007, 04:14
Miasto: Edinburgh

msnolan napisał(a):
hate napisał(a): ale to nie na temat

Tak jak Twoje wpisy w tym temacie. (proszę Cię hate, nie odnoś się do tego wpisu)

Nasz kolega został oczerniony i wyśmiany - takim zachowaniom stawiam kategoryczny sprzeciw. Nieważne, czy lubimy wedera, czy lubimy go mniej, ale takie prostackie zachowania powinny być tępione i piętnowane. Bardzo proszę Redakcję o zabranie głosu w tej sprawie i poczynienie odpowiednich kroków. Większość wie o kogo chodzi, można to wydedukować z wpisów wedera.

Oczywiście również stawiam sprzeciw takiemu zachowaniu.
Ale proszę cię co ma redakcja do tego,w tym przypadku jest to problem tylko i wyłącznie autora tego tematu.
Odpowiednich kroków ale jakich? Szubienica?
W końcu jest to internet.

Avatar użytkownika
dadors
Znający temat

Posty: 1075
Dołączył: 26 maja 2013, 10:12
Miasto: Iława

Evanthas napisał(a):Sprawa nie dotyczy konta na forum RA tylko o podszywanie się na innych forach, więc nie wiem co ma piernik do wiatraka. Nie chcę się wdawać w jałową dyskusję więc na tym poprzestańmy.


Evanthas owszem dotyczy forum RA wystarczy przeczytać mój ostatni wpis.

Jak się okazuje można być na tym forum zbanowanym a to oznacza, że użytkownik naruszał regulamin forum w znacznym stopniu.

Podałem link do tematu w którym jest pokazany zbiornik użytkownika zbanowanego.

Post 5.

http://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje ... 1901%C2%A0

Oraz link do tego samego zbiornika użytkownika kprusak który jest ponownie tylko pod nowym nikiem na forum RA i to w dodatku z kontem PREMIUM

Post 9.
http://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje ... 63959.html

Jak widać można mieć barwną przeszłość na tym forum zostać zbanowanym i cieszyć się premium w nowej odsłonie.
Nie udzielam porad na PW.
https://www.youtube.com/watch?v=aD4SdwjW8g8
https://www.youtube.com/watch?v=_VvspUYMeWk

Zanim zastosujesz się do czyjejś rady zobacz jak to wygląda w zbiorniku u osoby która Ci radzi. Unikaj porad ludzi którzy zbiornik roślinny widzieli na zdjęciu a jest tu kilku takich.

Avatar użytkownika
weder
Z dużym doświadczeniem

Posty: 5268
Dołączył: 24 lut 2012, 22:59
Miasto: Gdynia

Wspieram stronę kontem Premium

jak myślisz w jakim celu zostałeś sklonowany i przez co ?

Avatar użytkownika
hate
Zaawansowany użytkownik

Posty: 935
Dołączył: 14 sty 2007, 04:14
Miasto: Edinburgh

A co ja niby mam wspólnego z kimś kto założył konto na tamtym forum?
Podaj jakiś konkret zdjęcia wedera moje. A na tym forum nie byłem nigdy zbanowany , nie wymyślaj, poprzednie konto usunąłem sam, zajrzyj w panel.Jest tam taka funkcja i każdy ma prawo z niej skorzystać. Administracja może to potwierdzić
Nie mam nic wspólnego z kontem weder na Sa.
Co moja historia z sa historia wspólnego bytem na tym forum?
Tu wszyscy są normalni i odpowiedni ludzie na stanowiskach. Też byś się pieklił gdyby modzi w wieku gimnazjum mazali Ci bez większego powodu w tematach jednocześnie robiąc błędy w pisowni. Większość ludzi ma co nieco na sumieniu. Myślę że nie muszę się tłumaczyć.
Nie mam powodu ani związku czy korzyści rejestrujący się pod Twoim Nickiem, nie podoba mi się tak prywatnie. Zresztą to dla mnie niemożliwe. Nie raz przekonałeś się że za plecami nie obgaduję a z tego co wiem na Twoim pw sie co nieco pisało o mnie kiedyś i za to wyśmiewam twoje akwarium min. Ale wprost i w nosie mam że to czasem może zaboleć, teraz niestety nie mam czasu ani powodu by uczestniczyć w takich tematach jak ten.Z akwarystycznych postów można wynieść więcej z korzyścią dla siebie.
Snuj dalej te swoje domysły a ja na to sikam, nie dam się wciągnąć w kolejną dyskusję, co najwyżej będę się przyglądać co jeszcze nie wymyślisz.
Wszystko co mam Ci do powiedzenia napiszę tu, nie jesteś na tyle straszny bym musiał robić to za plecami.
Możliwe że narobiłem byków, pisałem z Tel.
Ostatnio edytowano 26 kwi 2015, 01:26 przez kprusak, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
kprusak
Znający temat

Posty: 1660
Dołączył: 23 sie 2014, 01:15
Miasto: Venlo

wiesz wader zawsze możesz napisać o prośbę podania numeru IP jak i na tym jak i na tamtym forum i porównać czy to był kprusak myślę ze w takiej sprawie jak opiszesz całe zdążenie administratorzy ci to udostępnią

Avatar użytkownika
hate
Zaawansowany użytkownik

Posty: 935
Dołączył: 14 sty 2007, 04:14
Miasto: Edinburgh

kprusak napisał(a):Rzygać mi się chce na to.



Grzegorzół, grzesiek22 było tego trochę.

Weź lokomotiv.

Ciesz się premium . Pomimo kilku banów.

Z czasem sprzęt się psuje, człowiek zmienia komputer i IP i ZNOWU JEST WOLNY.
Nie udzielam porad na PW.
https://www.youtube.com/watch?v=aD4SdwjW8g8
https://www.youtube.com/watch?v=_VvspUYMeWk

Zanim zastosujesz się do czyjejś rady zobacz jak to wygląda w zbiorniku u osoby która Ci radzi. Unikaj porad ludzi którzy zbiornik roślinny widzieli na zdjęciu a jest tu kilku takich.

Avatar użytkownika
weder
Z dużym doświadczeniem

Posty: 5268
Dołączył: 24 lut 2012, 22:59
Miasto: Gdynia

Wspieram stronę kontem Premium

kprusak napisał(a):A co ja niby mam wspólnego z kimś kto założył konto na tamtym forum?
Podaj jakiś konkret zdjęcia wedera moje. A na tym forum nie byłem nigdy zbanowany , nie wymyślaj, poprzednie konto usunąłem sam, zajrzyj w panel.Jest tam taka funkcja i każdy ma prawo z niej skorzystać. Administracja może to potwierdzić
Nie mam nic wspólnego z kontem weder na Sa.
Co moja historia z sa historia wspólnego bytem na tym forum?
Tu wszyscy są normalni i odpowiedni ludzie na stanowiskach. Też byś się pieklił gdyby modzi w wieku gimnazjum mazali Ci bez większego powodu w tematach jednocześnie robiąc błędy w pisowni. Większość ludzi ma co nieco na sumieniu. Myślę że nie muszę się tłumaczyć.
Nie mam powodu ani związku czy korzyści rejestrujący się pod Twoim Nickiem, nie podoba mi się tak prywatnie. Zresztą to dla mnie niemożliwe. Nie raz przekonałeś się że za plecami nie obgaduję a z tego co wiem na Twoim pw sie co nieco pisało o mnie kiedyś i za to wyśmiewam twoje akwarium min. Ale wprost i w nosie mam że to czasem może zaboleć, teraz niestety nie mam czasu ani powodu by uczestniczyć w takich tematach jak ten.Z akwarystycznych postów można wynieść więcej z korzyścią dla siebie.
Snuj dalej te swoje domysły a ja na to sikam, nie dam się wciągnąć w kolejną dyskusję, co najwyżej będę się przyglądać co jeszcze nie wymyślisz.
Wszystko co mam Ci do powiedzenia napiszę tu, nie jesteś na tyle straszny bym musiał robić to za plecami.
Możliwe że narobiłem byków, pisałem z Tel.


Podaj jakiś konkret zdjęcia wedera moje.

Trochę dziwne bo w awatarze wyraźnie jest napisane usunięto użytkownika.

To chyba Twoje ? Czy zaprzeczysz ?

http://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje ... 1901%C2%A0

Dziś już wiem dlaczego tak niechętnie nie chciałeś pokazać swojego zbiornika. Czyżby obawa przed rozpoznaniem?

Też byś się pieklił gdyby modzi w wieku gimnazjum mazali Ci bez większego powodu w tematach jednocześnie robiąc błędy w pisowni.

Po tym jak pozwolono mi się zapoznać z pewnymi materiałami w twoim wykonaniu a jest tego trochę też brałem lokomotiv. Ładnie się pożegnałeś i ogólni znany byłeś z wielkiej kultury.
Nie udzielam porad na PW.
https://www.youtube.com/watch?v=aD4SdwjW8g8
https://www.youtube.com/watch?v=_VvspUYMeWk

Zanim zastosujesz się do czyjejś rady zobacz jak to wygląda w zbiorniku u osoby która Ci radzi. Unikaj porad ludzi którzy zbiornik roślinny widzieli na zdjęciu a jest tu kilku takich.

Avatar użytkownika
weder
Z dużym doświadczeniem

Posty: 5268
Dołączył: 24 lut 2012, 22:59
Miasto: Gdynia

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Świeży Baniak i płożąca się Rotala

    Hej, Wracam po długiej przerwie, wystartowałem zbiornik HT 90x45x40H oświetlenie Hyperbar FXL75 zawieszona 15cm nad taflą wody, świeci 8h. Podmiany 40 litrów RO + PLANT MINERAL i mikro wg producen...

    Wyświetlenia: 1049 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

  • Hdrocotyle sp japan rozpuszcza się

    Cześć. Temat dość dziwny bo dotyczy rośliny, która przez większość z nas uznawana jest za chwast... tym dziwniejszy, że w moim akwarium przyjmują się rośliny mocno wymagające. Z japoniką mam problem ...

    Wyświetlenia: 198 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Cryptocoryne rozpuszcza się !!!

    Mam akwarium przeybione były krasnorosty i znimi wygrałem :D kryptocorynie nic nie było po przedawkowanym carbo i czestych podmianach kupiłem nowy filtr do mojego akwarium 72L(60x30x40) tetra ex 700 ...

    Wyświetlenia: 1126 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

  • Wywijające się listki ludwigi meta

    Witam czego to mogąbyc niedobory u ludwigi meta wywijają się listki do dołu.parametry wody to PH-6,2 GH-6,3 KH-4 CO2-38 PO4-0,50 NO3-10-20 CA-30 MG-9 K-25 Testy kropelkowe Zooleka Z góry dzięki za po...

    Wyświetlenia: 924 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

  • Komoda pod akwarium

    Cześć. Na początku się przywitam. Jestem Kamil i planuję założyć swoje pierwsze akwarium. Myślę o 112 l, 80x35x40. Zastanawia mnie jedynie komoda, na której planuję postawić te akwarium. Jest ona stab...

    Wyświetlenia: 1631 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

  • Czemu brzanki chowaja sie za roslinami?

    Brznaki chowjaa sie za roslinami prawie wcale nie plywaja po akwairum jaka jest tego przyczyna?

    Wyświetlenia: 550 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Czy Epipremnum złociste nadaje się do akwarium?

    Witam. Czy liscie i łodyga Epipremnum złociste może być trzymana w całości w akwarium? 3 tygodnie temu jedną galazkę włożyłam do akwarium aby puściła korzenie, ale często wpada do wody i ryby mają kon...

    Wyświetlenia: 541 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Jak to się robi w Liquid Nature - filmy

    Witam Można zrobić film długi ale jest w nim wszystko co do tej pory firma Oase przedstawiła w tych 5 odcinkach. Tak więc jeśli macie wolne 40 minut to zobaczcie jak to się robi w Liquid Nature. ht...

    Wyświetlenia: 649 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Utricularia graminifolia - jak się pozbyć

    Cześć, mam pytanie czy ktoś może miał taki problem że Utricularia graminifolia wszystko zarastała. Mam jej dość nie mogę kontrolować roślin w akwarium przez ten chwast. Czy może ktoś wie jak się skut...

    Wyświetlenia: 493 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Wzmocnienie komody Malm (IKEA) pod akwarium. Prośba o pomoc.

    Chciałbym Was prosić o pomoc i rady. Za co już teraz dziękuję. Kupiłem nowe/używane akwarium (75x37x40). Niestety tak się składa, że jedynym miejscem gdzie może ono stać jest komoda z Ikei - Malm. Tak...

    Wyświetlenia: 24890 | Odpowiedzi: 44 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 542 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.
           


 
Uruchomiono zadanie harmonogramu