Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Podświetlane tła Diversa Backlight RGB i White



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.





Polska firma Aquael, właściciel marki Diversa wprowadziła do oferty podświetlane tła wzorowane na tłach ADA i Lightground.
Niebawem zaprezentujemy ceny, produkty dostępne będą na zamówienie (czas realizacji 7 dni roboczych)

Szanowni Klienci,

Z przyjemnością informujemy, że po długich pracach wprowadziliśmy do oferty nowy
produkt - panel oświetleniowy BACKLIGHT w wersji RGB i białej.

Tło BACKLIGHT to produkt z serii ekranów ledowych podświetlających równomiernie tylną szybę
akwarium. Podkreśla piękno aranżacji zbiornika oraz tworzy wyjątkowe wrażenie głębi.
Oświetlenie tego typu znane jest i preferowane zwłaszcza w sztuce aquascapingu.
Tło BACKLIGHT jest proste w montażu. Przy pomocy dołączonych do zestawu uchwytów,
wystarczy zawiesić panel na tylnej ścianie akwarium i podłączyć zasilanie. Dzięki wąskiej
aluminiowej ramce (2cm) akcesorium nie zabiera dużo miejsca za zbiornikiem. Całe okablowanie
znajduje się z tyłu tła.
mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Avatar użytkownika
Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Posty: 12281
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Wspieram stronę kontem Premium

Super,zobaczymy w jakiej będzie cenie.
Stały bywalec
360l-roślinne

polakko 78
Poznaje temat

Posty: 148
Dołączył: 07 maja 2010, 16:58
Miasto: Pilaszków, okolice Ożarowa Mazowieckiego











Powiązane tematy
  • DIY podświetlane tło z pleksi 6mm

    Cześć, Od jakiegoś czasu chodził za mną projekt podświetlanego tła z pleksi. Chciałem uzyskać efekt rozjaśnienia od dołu, bez rozświetlania całej powierzchni równomiernie. Do zbudowania tła użyłem: ...

    Wyświetlenia: 4966 | Odpowiedzi: 17 czytaj więcej...

  • Zmiana z sinkor WRB 25w na chichiros 39w white 6500K

    Witam Posiadam 112 litrowe roślinne akwarium z prostymi w hodowli roślinami jak m.in. lotosy, cryptokoryny, nurzańce, anubiasy. Sporo ich mam. Doczekałem się tego mając światełko w akwarium Sinkora W...

    Wyświetlenia: 659 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • ADA AquaSky RGB II

    359491077_656486443179800_465411158185704835_n.jpg Nowy model lampy ze stajni ADA, sterowany za pomocą dedykowanej aplikacji. Szczegóły znajdziecie na stronie ADA: https://www.adana.co.jp/jp/con...

    Wyświetlenia: 762 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Micranthemum tweedei Monte Carlo Pearl White

    https://www.youtube.com/watch?v=JLE7I8sGZew ADA wprowadziła na rynek Micranthemum tweediei Pearl white - jasnolistną odmianę Monte Carlo. Ciężko powiedzieć czy etiolacja utrzymuje się przez dłużc...

    Wyświetlenia: 787 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Ustawienie rgb na wieczór i poranek

    Witam. Jest jakieś ustawienie które ładnie podświetli akwa, a nie będzie już stresowało ryb w akwarium? Np 5%czerwonego, 0%zielonego, 10%niebieskiego? Jest jakieś optymalne ustawienie na dzień, czy po...

    Wyświetlenia: 1880 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Syngonanthus white stripes

    Cześć, Jakiś czas temu wpadła mi w oko taka roślina. U nas jeszcze jej nie spotkałam, ale zrobiła na mnie niezłe wrażenie. Sądzicie, że faktycznie jest opcja żeby aż tak ją wybarwić do białego? Czy ...

    Wyświetlenia: 3999 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Wrgb2 vs rgb a601 plus

    Rozglądam się za nową lampą. Teraz mam chihiros a601. Czy jest znaczna różnica miedzy wrgb2 a rgb plus? Ta pierwsza jest 2x droższa.

    Wyświetlenia: 2391 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Trudny do usunięcia osad na szybie od foliowego tła

    Cześć, po 5 latach funkcjonowania mojego LT postanowiłam zrobić restart i zmianę aranżacji. Po odklejeniu tła, którym było takie czarne, foliowe tło przyklejone przed laty na wodę z płynem do mycia na...

    Wyświetlenia: 2050 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Ludwigia white

    Witam, załączam zdjęcia swojej ludwigi która ostatnio ale widzę że i nesa gold zaczyna zarasta glonem. Szukam przyczyny problemu. NO3 na 5 trzymam tutaj wyjątkowo wypadło trochę slabej.

    Wyświetlenia: 1405 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Filtr Diversa Claro 600

    Dałam do akwarium filtr claro 600, akwarium to 54l

    Wyświetlenia: 1295 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 549 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.