Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Podłoże dla krewetek Power House Bottom F

Dyskusje ogólne oraz posty nie pasujące do innych działów + nowy temat
Obrazek

Nowość na polskim rynku - japońskie podłoże dla krewetek Power House Bottom F już dostępne w naszym sklepie. Dzięki niemu w łatwy sposób zapewnisz warunki do chowu i rozrodu krewetkom z grupy Caridina...

Czytaj więcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • Belki power led do 200 l akwarium

Pietach. Mam takie pytanko,chciałbym zrobić belkę power led nad akwarium 200 l czyli 100×40×50 i potrzebował bym pomocy w wyliczeniu ilosci diód I jakich oraz jakich rezystorów użyć Profil miał by dłu...

Wyświetlenia: 5525 | Odpowiedzi: 109 czytaj więcej...

• Tanie i dobre podłoże

Witam Serdecznie, Mam pytanie... Zmontowałem w pracy zbiornik 200L ze sprzętu który został po moim zbiorniku... Ale nie chcę iść w koszta... polećcie coś sensownego ale w rozsądnej cenie.. Sprzęt to...

Wyświetlenia: 1230 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• Belka DIY power led akwarium 200l

Witam serdecznie Planuję zmontować belkę na power ledach. Przejrzałem wiele forów, łącznie z tym, w poszukiwaniu inspiracji, jednak chciałbym prosić Was o ocenę i podpowiedzi. Zacznę od początku, c...

Wyświetlenia: 7587 | Odpowiedzi: 64 czytaj więcej...

• Temperatury bezpieczne dla diód led.

Cześć. Posiadam lampę Chichiros A801 plus, obecnie świecąc na poziomie 6/7 temperatura radiatora wynosi 50 stopni. Czy to nie zbyt dużo? Chce żeby lampa posłużyła jak najdłużej stąd rozważania na tema...

Wyświetlenia: 1805 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

• Glony, marniejące rośliny - pomoc dla początkującego

Witam wszystkich, na początku zaznaczę, że jestem bardzo początkujący jeśli chodzi o akwarystykę i robię co mogę ;) Akwarium: 30l 29x29x35h Oświetlenie: Lampka Aquael Leddy Smart 2 Plant 6W (7,5h/dzi...

Wyświetlenia: 1067 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

Rośliny

Ładowanie...

Zwierzęta

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 156 gości

Copyright © 2001-2022 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.