Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Odmiany ślimaków Neritina i Tylomelania



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Więcej informacji nt. ślimaków słodkowodnych odnajdziesz tutaj.
Autor zdjęć: Michał Paczkowski
{gallery}artykuly/ryby_i_krewetki/slimaki{/gallery}
Ślimak Anentome hellena
Ślimak batman
Ślimak czapka merlina
Ślimak czekoladowy
Ślimak hairy wlochaty
Ślimak horned  (rogaty)żółtoczarny
Ślimak horned zebra (rogaty)
Ślimak O ring
Ślimak onion red
Ślimak Spiral horned
Ślimak sun
Ślimak tygrysi
Ślimak tygrysi zielony
Ślimak Tylomelania gemmifera
Ślimak Tylomelania towutica
Ślimak urchin
Ślimak zebra
 
Ślimaki słodkowodne możesz kupić tutaj.
Czytaj węcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Pasożyty ślimaków Anentome helena

    Zapraszam do przeczytania wyników badań: https://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/24750263.2022.2065039?fbclid=IwAR28FQ3blMm_tvKgjEKltPsJBVpYz4BWsLDXUVg8fSNdTFeJ50zXlRGsfF8

    Wyświetlenia: 342 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Tajemnicza śmierć ślimaków

    Około 2 tygodnie temu zakupiłem ślimaki zebry, chodziły normalnie wszystko było ok przez tydzień później zaczęły się odklejać od szyb więc je przewracałem, aż w końcu zaczęły zdychać. Przed wpuszczeni...

    Wyświetlenia: 5417 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

  • Choroba ślimaków

    Hej, mam problem ze ślimakami. Pierwsze objawy to rozpadające się wieczko . Napewno nie uraz mechaniczny . Później robi się dziura w stopie ślimaka , która z czasem obumiera i ślimak umiera. Już 3 śli...

    Wyświetlenia: 2321 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Ślimak Neritina zebra - Neritina natalensis

    16-140322.jpeg Pochodzenie: Afryka (Kenia, Mozambik, RPA, Somalia). Środowisko: W naturze zamieszkuje szybko płynące górskie potoki, strumienie, słonawe ujścia... Czytaj więcej: https://www.roslin...

    Wyświetlenia: 3032 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Odmiany otosków

    Witam, W literaturze (czytaj: google) spotkałem się z wieloma odmianami otosków, m.in.: Otocinclus vestitus Otocinklus arnoldi Otocinclus affinis (wymieniłem te które "widzę" w polskich skl...

    Wyświetlenia: 42045 | Odpowiedzi: 40 czytaj więcej...

  • Ślimak Military helmet - Neritina pulligera

    1-110122.jpeg Pochodzenie: Ocean Indyjski. Środowisko: W naturze zamieszkuje szybko płynące strumienie słodkowodne i rzeki o skalistych podłożach, w bliskim sąsiedztwie pływów oceanicznych... Czyt...

    Wyświetlenia: 3244 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Coś dla odmiany - CO2 spożywczy, redukcja ciśnienia

    Dzień dobry Drodzy Forumowicze, Trafiłem tu teoretycznie z ogólnie niepowiązanym tematem ale technika podobna. A przeszukując internety zauważyłem na tym forum bardzo duże zagęszczenie wiedzy w temac...

    Wyświetlenia: 3530 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Bocje wieczorny poszukiwania ślimaków

    Witam takie fotki moich drannych bocji. Fajne rybki ale straszne rozrabiaki trzeba mieć anielską cierpliwość do wsadzania roślinek po ich nocnym brykaniu.

    Wyświetlenia: 1451 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Rotale- odmiany

    Chciałam kupić 2 może 3 odmiany rotali, ale chodzi mi o to żeby były mniej wiecej takie same tzn długość, grubość i faktura liścia, ale w innych kolorach (np pomaranczowo-czerwona, tylko zielona albo ...

    Wyświetlenia: 743 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Ślimak neritina

    Ślimak non stop siedzi na szybkie, nigdzie nie chodzi. Dałam mu do zjedzenia trochę ogórka w obawie, że nie będzie miał co jeść, ale nawet się nim nie zainteresował. Jakieś rady? Co zrobić w takiej sy...

    Wyświetlenia: 2482 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...



cron

Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: jacekp1 i 408 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.