Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Nowe tansze ceny wysyłek akwariów VIV Ultraclear

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

Od dziś nowe niższe ceny wysyłki zbiorników VIV Ultraclear.

Szczegółowe informacje na stronie:
https://sklep.roslinyakwariowe.pl/viv-m-208.html
mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Powiązane tematy
  • [ANKIETA] Ranking akwariów

Hej, mam do Was pytanko odnośnie rankingu akwariów: https://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje/akwaria_ranking.php Z powodu pożaru i utraty części danych - przy niektórych opisach zbiorników brak zdjęć...

Wyświetlenia: 635 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• Nasze inspiracje - zdjęcia akwariów i wycinków natury

field4.jpg Witam serdecznie, Chciałbym zaprezentować wyjątkowy przykład naturalnej kompozycji który znajduję się w Dolomitach . Zdjęcie wykonane przez Enrico Serenę przedstawia klasyczną natu...

Wyświetlenia: 187829 | Odpowiedzi: 494 czytaj więcej...

• 360l - VIV/Nature? - Krzysztof

Dane akwarium: Akwarium VIV 360l szyba 12mm Szerokość: 120cm Wysokość: 50cm Głębokość: 60cm Oświetlenie: Chichiros RGB A1201 Plus Aquael Leddy Slim Marine 120cm Nawożenie (z uwzględnieniem dawek ...

Wyświetlenia: 2035 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• 140l - Nowe akwarium - arek03

Witam chciałbym przedstawić wszystkim moje akwarium. Wymiary : 100x35x40 Oświetlenie: Chihiros A901 Filtracja: JBL e902 Podłoże:Dark soil Rośliny: Hemianthus callitrichoides cuba Echinodorus magdal...

Wyświetlenia: 14451 | Odpowiedzi: 194 czytaj więcej...

• Nowe akwarium rośliny się rozpuszczają, gniją.

Witam Ponad dwa tygodnie wystartowałem z akwarium na wodzie RO mineralizator VIMI. Parametry wody wydają mi się idealne. NO - 15 CO-25mg FE - 0,1:0,2 Ca- 36 Mg - 7 PH - 6.3 K - 25 GH - 8 KH - 4 PO - ...

Wyświetlenia: 2446 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 103 gości

Copyright © 2001-2021 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.

Uruchomiono zadanie harmonogramu