Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Nowe kolory zestawów Juwel



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



23 lis 2022, 16:15 Nowe kolory zestawów Juwel  (#1)  



Szkoda, że tak późno kolor szary ale zawsze to kolejny powód do odpalenia następnego akwarium ;)
mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Avatar użytkownika
Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Posty: 12262
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Nowe lampy ze stajni Chihiros

    No to oglądamy :-) https://www.youtube.com/watch?v=tM8hBHH0y10

    Wyświetlenia: 1210 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

  • Nowe akwarium problem z mętno-żółtą wodą

    Cześć, Po latach powróciłem do akwarystyki, założyłem baniaczek 240l i od drugiego dnia pojawiła się mętno biała woda. Tydzień mija dorzuciło jeszcze odcień żółtawy. Brunatnice i pierwotniaki? okrzem...

    Wyświetlenia: 1016 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

  • limnophila sessiliflora - karłowate nowe pędy

    Witam. Ostatnio postanowiłem trochę zmienić w mojej 2-setce i stworzyć warunki bardziej przyjazne roślinom, niestety na razie wychodzi trochę na odwrót. Po kolei. Akwarium 200L, myślę że lekka nadfilt...

    Wyświetlenia: 175 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Nowe akwarium- woda

    Będę zakładał nowe akwarium, 112l. Mam pytanie odnośnie wody. Czy mogę ułożyć wszystko w środku, zrobić nasadzenia i wlać wodę z kranu, a następnie dodać uzdatniacz? Potem oczywiście poczekać z wpuszc...

    Wyświetlenia: 451 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Nowe akwa LT dla Laika

    Czesc wszystkim, zakupilem komplet juwel rio 125 i chce tam stworzyc cos ala iwagumi przy uzyciu trawnika monte carlo i do tego jakies najmniej wymagajace rosliny z racji ze nie mam pojecia o akwaryst...

    Wyświetlenia: 473 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Nowe filtry AquaEL Ultramax - nowość z Norymbergii

    Przed chwilą wróciłem z targów Interzoo 2018 z Norynbergii. Aquael zaprezentował nową serię filtrów o nazwie ULTRAMAX. Widziałem, dotykałem i wydaje mi się, że będzie to bardzo dobry filtr. Są trzy mo...

    Wyświetlenia: 82814 | Odpowiedzi: 268 czytaj więcej...

  • Nowe akwarium i glony po 2 tygodniach?

    Witam! 2 tygodnie temu zrobiłem całkowity restart akwarium, obecnie wystrój wygląda tak jak na zdjęciach. Zdecydowałem się nie używać filtra zewnętrznego jedynie tego, który dostajemy z Juwel Rio 125...

    Wyświetlenia: 1123 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • Ciekawostka - nowe gatunki razbor

    razbora.jpg Zapraszam do poczytania: http://novataxa.blogspot.com/2020/05/trigonostigma-truncata.html

    Wyświetlenia: 381 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Nowe dyfuzory CO2 marki NEO

    28-160323.jpeg Miło nam przedstawić nową linie dyfuzorów do CO2 marki NEO. Nowe modele posiadają funkcję licznika bąbelków przez co nie musimy się martwić dodatkowym gadżetem ułatwiającym dozowanie...

    Wyświetlenia: 1009 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Nowe akwarium

    Witam, Postanowiłem założyć akwarium. Zakupiłem szkło o wymiarach 120x40x40. Do tego dostałem filtr eheim professionel 4, drugi to fluval 206. Zakupiłem również kilka korzeni, kilka kilo czarnej lawy,...

    Wyświetlenia: 4609 | Odpowiedzi: 35 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: kamil piputa, Mąteusz179, Naleśnik Akwariowy i 373 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.