Do niedzieli włącznie przyjmujemy zamówienia na ryby i rośliny z realizacją po weekendzie:   ZOBACZ RYBY    |     ZOBACZ ROŚLINY
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Nieproszony gość - co to jest?

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Cześć!
Zwracam się do Was z pewnym pytaniem. Otóż dziś w akwarium zaobserwowałem 2 dość małe białe i cienkie robaki z "potrójnym ogonem" - czy ktoś z Was się kiedyś z czymś takim spotkał?
Z góry dzięki za info!
Załączniki
20210913_213703.jpg

kaerjot
Początkujący

To nie robaki, a owady. Wydaje mi się, że larwy ważki.

MacGyver
Poznaje temat

MacGyver napisał(a):To nie robaki, a owady. Wydaje mi się, że larwy ważki.

Dokładnie, larwy ważki.
Pewnie przywleczone z żywym pokarmem.
Ja bym się tych drapieżników czym prędzej pozbył...

FoCuS_PL
Aktywny użytkownik

14 wrz 2021, 19:25   (#4)  

Bardzo dziękuję za odpowiedź! Wyeliminowałem 3... Mam nadzieję, że problem jest już rozwiązany.

kaerjot
Początkujący

Powiązane tematy
  • Co jest nie tak?

Witam potrzebuję pomocy odnośnie roślin. Roślina na korzeniu ma czarne liście i dziury. Inna też kiepsko wygląda, a te czerwone ze zdjęcia mają małe liście. Tydzień po podmianie 30l wody pojawiają glo...

Wyświetlenia: 1309 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

• Pomóżcie zlokalizować co to jest

Dziś zaobserwowałem to w akwarium. Nie wiem co to nigdy tego nie widziałem. Co z tym zrobić?

Wyświetlenia: 1907 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• Akwarium problem z roślinami - nieznany gość?

Witam, Ostatnio (od 3 miesięcy) zmagam się z problemem dziwnego nalotu na roślinach, nie potrafię zidentyfikować co to jest a rośliny strasznie podupadły. Wypuszczają nowe, ładne, młode liście ale ni...

Wyświetlenia: 721 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

• Czy lotos tygrysi jest rośliną trującą?

Z góry bardzo przepraszam za lekko naiwne pytanie. Chciałbym się dowiedzieć czy lotos tygrysi (odmiana zielona) jest rośliną trującą tudzież szkodliwą? Od razu pisze że nie mam zamiaru jej konsumować ...

Wyświetlenia: 779 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Czym jest (prawdziwe) akwarium holenderskie?

Do założenia tego wątku zachęciło mnie to, iż zauważyłem, że termin akwarium holederskie często używany jest "niewłaściwie" lub wręcz nadużywany. Zdarza się bowiem, że mianem tym określany j...

Wyświetlenia: 23744 | Odpowiedzi: 33 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: cob_ra, zdybu i 150 gości

Sklep akwarystyczny - produkty ADA (Aqua Deign Amano)
Copyright © 2001-2021 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.