Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Nawozenie

Dyskusje ogólne oraz posty nie pasujące do innych działów + nowy temat

04 sty 2022, 15:29 Nawozenie   (#1)  

Witam mam pytanie w jakich proporcjach stosować potas agula art k+ i czy stosować go wieczorem akwarium 450l co2 woda ro? Z góry dziękuję

Wysłane z SM-A515F przy użyciu aplikacji mobilnej roslinyakwariowe.pl

Marbra3850
Początkujący

04 sty 2022, 15:36 Re: Nawozenie  (#2)  

Marbra3850 napisał(a):Witam mam pytanie w jakich proporcjach stosować potas agula art k+ i czy stosować go wieczorem akwarium 450l co2 ? Z góry dziękuję

Wysłane z SM-A515F przy użyciu aplikacji mobilnej roslinyakwariowe.pl

W sumie odpowiedź mogłaby brzmieć: zgodnie z zaleceniem producenta.
A w ogóle, na tak postawione pytanie nikt rozsądnie podchodzący do tematu nie odpowie.
Napisz coś więcej o zbiorniku, gdzieś był nawet taki schemat, może wrzuć fotki...

FoCuS_PL
Znający temat

Powiązane tematy
  • Nawozenie akwarium z srednio twardą wodą

Witam chce sie zapytac jak nawozic akwarium z ca 83 ppm zeby to roslo. Wiem ze chodza akwarium z taka woda bez ro. Chce dowiedziec sie wszystkiego co bedzie potrzebne aby to dobrze chulalo.... na razi...

Wyświetlenia: 20431 | Odpowiedzi: 214 czytaj więcej...

• Problem z roślinami - nawożenie

Witam, jestem początkującym akwarystą. zawsze miałem akwaria na podłożu jałowym bez nawozów. Teraz założyłem akwarium 112l na substracie jbl aquabasis i zacząłem nawozić akwarium nawozami aqua art bez...

Wyświetlenia: 7760 | Odpowiedzi: 53 czytaj więcej...

• Mineralizacja a nawożenie.

Jestem początkującym w temacie mineralizacji i mam parę pytań, mineralizator kupiłem GH+ ONE PLANT QUALDROP, podmieniam 32 litry RO dodaje 24 ml mineralizatora, ustawiam 1/4 Ca/Mg i gh 7.5. Po dwóch d...

Wyświetlenia: 3616 | Odpowiedzi: 35 czytaj więcej...

• Akwarium 25l nawożenie

witam posiadam akwarium 25l. oświetlnie 0.56W na litr. Moje rośliny to: pelia, Schismatoglottis prietoi, ponikło, anubiasy, rogatek, pistie. Zwierzęta w akwarium to 7 krewetek orange i ślimak...

Wyświetlenia: 1409 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

• PO4, Fe, Nawożenie i Testy

Cześć! Mam pewien problem z akwarium w biurze. Akwarium wystartowane około 2 miesiące temu na aktywnym podłożu ADA. Od około miesiąca miałem problemy z glonami nitkowatymi z które od około tygodnia...

Wyświetlenia: 2517 | Odpowiedzi: 17 czytaj więcej...

Rośliny

Ładowanie...

Zwierzęta

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 154 gości

Copyright © 2001-2022 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.