Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Mieczyki



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



21 kwi 2022, 15:33 Mieczyki   (#1)  

Chciałem zapytać co polecacie na choroby ryb akwariumowych mieczyków gniją pletwy i sklejają się ogony i robi się biały nalot

Wysłane z CLT-L29 przy użyciu aplikacji mobilnej roslinyakwariowe.pl

rafcio
Początkujący

Posty: 7
Dołączył: 22 maja 2021, 03:19

21 kwi 2022, 22:08 Re: Mieczyki  (#2)  

Tetra General Tonic Plus
Poczytaj tylko, jak na to reagują ślimaki i krewetki.

FoCuS_PL
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2489
Dołączył: 04 kwi 2019, 11:12











Powiązane tematy
  • Pytanko o otoski, kiryski i mieczyki.

    Witam. Mam pytanko Jestem małym =młodym akwarystom. Zamierzam kupic akwarium 72l i w związku z tym chciałbym się dowiedziec, czy otoski oraz kiriski i mieczyki. Czy to jest dobre połączenie i czy n...

    Wyświetlenia: 1704 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Mieczyki

    Witam i od razu mówię o co chodzi więc tak : mam 2 mieczyki samca i samice, samiec jest troszkę czarny (to raczej od światła bo mam energooszczędną żarówkę..) ale problem tkwi w tym że strasznie samic...

    Wyświetlenia: 2479 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

  • Mieczyki sklejone plety

    Witam posiadam stadko mieczykow i mam problem od dluzszego czasu zdechlo mi juz kilka a chce uchronic reszte a problem polega na tym ze nie ktore osobniki plywaja z sklejonymi pletwami,zwiniete.Myslal...

    Wyświetlenia: 1452 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: mar1977, Piotr Baszucki i 404 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.