Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Lipcowe promocje Tetra

Dyskusje ogólne oraz posty nie pasujące do innych działów + nowy temat

06 lip 2021, 12:19 Lipcowe promocje Tetra  (#1)  

Zapraszamy do skorzystania z aktualnej promocji na wybrane produkty marki Tetra
Czytaj więcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • Tetra Tec ex600 a ex600 plus

Witam mam pytanie odnośnie filtra pierwszej generacji tetra ex600 bo stała parę lat i uszczelki spróchniały niestety nic nie można dopasować i pytanie czy ten cały zawór aqastop będzie pasował z nowsz...

Wyświetlenia: 758 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Nowa seria filtrów Tetra EX już dostępna

nowe-wersje-ex.jpg Tetra wprowadziła nowe wersje swoich filtrów zewnętrznych z serii EX. Poprawiono m. in. przepływu wody oraz system otwierania filtra... Czytaj więcej » Zobacz wideo: htt...

Wyświetlenia: 3378 | Odpowiedzi: 24 czytaj więcej...

• Tetra EX-800 Plus - porady na start

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum :) Zakupiłem filtr Tetra EX-800 Plus - akwarium 54l. Będę wdzięczny za wszystkie porady co do eksploatacji filtra aby długo i bezawaryjnie służył. Poz...

Wyświetlenia: 1980 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

• Tetra ex 600 Plus na części pierwsze.

Witam, niedawno wpadł mi w rączki używany filtr jak w temacie. Z uwagi na parametry będzie mi służył jako filtr mechaniczny w akwarium, ale nie o tym tutaj. Kosz: Plastik przyjemny w dotyku i nie sp...

Wyświetlenia: 1770 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Axelrodia riesei (Tetra rubinowa)

Axelrodia riesei (Tetra rubinowa) – spokojna, stadna rybka z rodziny kąsaczowatych. Przypuszczalnie zamieszkuje tylko mniejsze, zalesione dopływy górnego odcinka Rio Meta, dopływu Orinoko. Szczegóło...

Wyświetlenia: 3985 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

Rośliny

Ładowanie...

Zwierzęta

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Akaruz, Elmlody, FoCuS_PL, Hultaj, rawracer i 129 gości

Sklep akwarystyczny - produkty ADA (Aqua Deign Amano)
Copyright © 2001-2022 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.