Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Lampa Uv wybór/możliwość

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

09 gru 2020, 23:35 Lampa Uv wybór/możliwość  (#1)  

Jaką lapempe polecacie do akwarium 126l najlepiej jak by można było ja podloczyc pod filtr wewnętrzny jeśli jest taka możliwość

Marek87s
Początkujący

Powiązane tematy
  • Nowa lampa ADA LED RGB

Firma Aqua Design Amano przygotowała nową propozycję dla miłośników akwarystyki roślinnej. Do oferty lamp LED dołączy model o unikatowym szklanym korpusie. Czy tak zaprojektowana lampa spełni oczekiwa...

Wyświetlenia: 23715 | Odpowiedzi: 44 czytaj więcej...

• Aranżacja , wybór roślin proszę o pomoc

Witam , w przyszłym tygodniu planuję zakup roślin do mojego akwarium 60x30x30 . Stworzyłem ręcznie plan gdzie oraz jakie rośliny umieszczę . W akwarium będzie także korzeń. Zdjęcie akwarium z korzenie...

Wyświetlenia: 689 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• Lampa ADA SOL STAND G

https://www.youtube.com/watch?v=9Gpifdqtbx8 ADA wypuściła kolejny model lampki - co o niej myślicie?

Wyświetlenia: 2554 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• Wybór tła - białe matowe vs mist

Witam, stoję przed dylematem, może ktoś z Was mi pomoże ;) Chce kupić tło do akwarium, mam na oku tło mist jakie można dostać w sklepie RA oraz białe matowe jak folia samoprzylepna. Czym różnią się mi...

Wyświetlenia: 5477 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• Kamienie wybór

Hej Czy takie łupki nadadzą się do baniaczka? Czyściłem je, lałem octem i brak bąbelkowania. Zdjęcia kiepsko oddają ich kolor bo są jaśniejsze-szare i "złotych" wtrąceń aż tak nie widać. C...

Wyświetlenia: 883 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 281 gości

Copyright © 2001-2021 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.