Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Laboratorium online

Dyskusje ogólne oraz posty nie pasujące do innych działów + nowy temat

22 mar 2022, 00:45 Laboratorium online  (#1)  

Chciałbym wysłać swoją wodę do analizy, mikro, makro, jony, twardości,itd. Chciałem do zooleka, ale próbkę trzeba zanieść do stacjonarnego punktu zooleka, byłem w 3 i nie wiedzieli o co chodzi. Ktoś wie jak to się ogarnia? A może jakieś inne Lab poza zoolekiem?

Wysłane z M2102J20SG przy użyciu aplikacji mobilnej roslinyakwariowe.pl

Kredu
Zainteresowany tematem

22 mar 2022, 11:28 Re: Laboratorium online  (#2)  

Sanepid.

FoCuS_PL
Znający temat

22 mar 2022, 13:50 Re: Laboratorium online  (#3)  

Aquaforest robi takie fajne testy spektrometrem - dla wody słonej co prawda, ale może zrobią też dla słodkiej? Wysyła im się 2 fiolki - woda morska i woda RO. Można by ich zapytać czy zrobią dla wody słodkiej. Miałbyś full raporcik

Totik
Zainteresowany tematem

Miasto: Kryspinów

22 mar 2022, 22:26 Re: Laboratorium online  (#4)  

Totik napisał(a):Aquaforest robi takie fajne testy spektrometrem - dla wody słonej co prawda, ale może zrobią też dla słodkiej? Wysyła im się 2 fiolki - woda morska i woda RO. Można by ich zapytać czy zrobią dla wody słodkiej. Miałbyś full raporcik

Można kupić sam test z pojedynczą fiolką (jeden rodzaj testu). Ja robiłem parę razy kranówkę+wodę z akwarium (słodką). Zgłosiłem jedynie taki fakt przed pomiarem. Wszystko było ok.

esox_2
Poznaje temat

Powiązane tematy

Rośliny

Ładowanie...

Zwierzęta

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 93 gości

Sklep akwarystyczny - produkty ADA (Aqua Deign Amano)
Copyright © 2001-2022 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.