Lista działów » Aktualności i ciekawostki


kto zna: myciok z mikołowa



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



22 cze 2004, 15:10 kto zna: myciok z mikołowa  (#1)  

pytanie kieruje do mieszkajacych w poblizu katowic: czy kiedys spotkaliscie sie ze zbiornikami lub szafkami od pana MYCIOK?ma tansze baniaki niz w sklepach w moim miescie, daje 3 lata gwar. na klej tylko nie wiem czy jest solidny.jak ktos wie to prosze kontakt.pozdrawiam

marzena9


23 cze 2004, 16:18   (#2)  

Nie znam P. Mycioka, ale jeżeli chcesz kupić korzystnie akwarium, to zobacz na stronę firmy AquaBoro - www.aquaboro.com.pl
Niedawno kupiłem właśnie w AquaBoro akwarium o wymiarach 130x60x60cm i jestem bardzo zadowolony.

Witold Sławiński












Powiązane tematy
  • Cyrk CO2, czyli kto to kupi...?

    Właśnie przeglądałem internety i mało nie spadłem z krzesła... Reduktor CO2 z dwoma manometrami i zaworem precyzyjnym za 466,56 PLN. Chodzi o reduktor włoskiej firmy Oxyturbo, który w zależności od sp...

    Wyświetlenia: 6433 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

  • Seachem Purigen - kto używa?

    Witam, mam pytanie czy ktos z was uzywal/uzywa PURIGEN firmy SEACHEM w swoim filtrze. Czy rzeczywiście jest on tak skuteczny, jest lepszy niz wegiel aktywowany? Z opisu preparatu "Prawie nie wchłania...

    Wyświetlenia: 89366 | Odpowiedzi: 151 czytaj więcej...

  • Samopomoc sąsiedzka, kto pomoże poprowadzić zdalnie zbiornik

    Witam serdecznie . Chciałbym prosić osoby doświadczone w kwestiach akwarystycznych aby znalazł się ktoś chętny poprowadzić w tym wątku zdalnie moje akwarium. Jako,że wykorzystałem już większość warian...

    Wyświetlenia: 9413 | Odpowiedzi: 62 czytaj więcej...

  • Kto wykonuje Belki PowerLed?

    Witam, Nie wiem czy jest to odpowiednie miejsce ale chciałbym zapytać, poprosić o polecenie kogoś kto profesjonalnie robi belki pod pokrywę na power ledach. Za każda opinie dziekuje!

    Wyświetlenia: 1949 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • Kto podjada rośliny???

    Witam serdecznie. Proszę pomóżcie mi w zidentyfikowaniu zwierzątka podjadającego liście na moich niektórych roślinach. Moja obsada to: Kirysek panda, Kirysek spiżowy, Kirysek czarny, Kirys pigmej, Kir...

    Wyświetlenia: 1828 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

  • Niedobór kto pomoże

    Czego to może być niedobór listki w roślinie mi powykręcało w drugą strone i kolor jakoś zbladł pod spodem dodaje zdjęcia mam też problem ostatnio z ph cały czas mi skacze zawsze miałem 6,5-6,8 tera...

    Wyświetlenia: 4651 | Odpowiedzi: 29 czytaj więcej...

  • Rzadkie gatunki roślin - kto co ma?

    Witam Brakowało mi takiego tematu, po X latach w roślinach (można zerknąć na datę pod avatarem) już kręcę nosem i poszukuję rarytasów, kto co ma w akwariach? Ze swojej strony mam Limnophila belem Lu...

    Wyświetlenia: 1928 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Czy ktoś zna skład CO2 w płynie?

    Witam, czy ktoś z szanownych kolegów i koleżanek forumowiczów zna i mógłby podać "przepis szwagra" na ten modny ostatnio specyfik jakim jest węgiel w płynie ? Spodziewam się, że tak jak w przypadku...

    Wyświetlenia: 38281 | Odpowiedzi: 104 czytaj więcej...

  • Alfagrog - Kto słyszał, kto używał, kto coś wie :)?

    W poszukiwaniu drobnej lawy do kolejnego projektu natknąłem się na produkt zwany Alfagrog. Jest to porowaty, ceramiczny materiał którego można użyć jako wkład do filtra, podłoże lub w moim przypadku j...

    Wyświetlenia: 920 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • 200l - Kto to wie - brilak

    Witajcie Moje akwarium to: Akwarium: 100x45x45 z szyb OW 10mm 200l (netto będzie pewnie coś ok 140l) Podłoże: keramzyt ok 20l oraz H.E.L.P Advanced Soil 24l, do tego kamienie scenery stone 30kg Filtr...

    Wyświetlenia: 7755 | Odpowiedzi: 18 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 524 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.