Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Kamień dekoracyjny



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



21 paź 2021, 14:15 Kamień dekoracyjny  (#1)  

Gdzie znajde w krakowie duży wybór kamieni do aranżacji akwarium, nie jestem w stanie kupić przez internet ponieważ musze je dotknąć oraz obejrzeć 😁

bilard1
Początkujący

Posty: 26
Dołączył: 25 lut 2014, 23:30

21 paź 2021, 15:49 Re: Kamień dekoracyjny  (#2)  

Tak robią nasi Klienci z Krakowa:

1. Zamawiasz większą ilość z dostawą kurierem pod drzwi (po co dźwigać a dojazd i czas też kosztują)

2. Spokojnie bez pośpiechu układasz sobie aranż w domu (po co mieć zniecierpliwionego sprzedawcę nad głową, który patrzy czy nie chowasz coś do plecaka albo Cię pogania bo ma następnego Klienta w progu)

3. Niewykorzystaną resztę odsyłasz (jest opcja podstawienia do Ciebie naszego kurier po odbiór).

Mega duży wybór skał:
https://sklep.roslinyakwariowe.pl/dekor ... e-korzenie

oraz żwirów i piasków do aquascapingu:
https://sklep.roslinyakwariowe.pl/dekor ... _2583.html
mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Avatar użytkownika
Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Posty: 12262
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Białe kropki na skorupce ślimaka oraz na korzeniach i kamien

    Proszę o pomoc zakupiłem w internecie kilka ślimaków helmet. Jeden z nich został zakupiony wraz z białymi kropkami, które rozprzestrzeniły się po całym akwarium (kamienie, korzenie itp.). Dodaję kilka...

    Wyświetlenia: 601 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Co to za kamień?

    Znalazłem kiedyś nad morzem takie kamyki wielkości pięści. Wiecie może co to jest? Wygląda jakby korniki wyżarly :)

    Wyświetlenia: 3980 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

  • Kamień z innego akwarium?

    Witam po latach - czaiłem się na akwarium (czaiłem, snułem plany i tak 9 lat jak z bicza trzasnął...) i w końcu kupiłem dziś kostkę (docelowo będzie dla Bojownika). Tempo mam zawrotne nie ma co :wi...

    Wyświetlenia: 2633 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

  • Kamien do akwarium - czy się nadaje? - PILNE

    Cześć, mam pytanie co do jednego z moich kamieni. Zakładam akwarium i coś mnie wczoraj tknęło, żeby polać go octem i sprawdzic, czy się pieni. Niby piany jako takiej nie zauważyłem, ale dało się słysz...

    Wyświetlenia: 1482 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Piach czy kamień?

    Witam, jestem początkującym akwarystą i mam pytanie dot. podłoża. Jak oceniacie stan akwarium i jego czyszczenie przy pisaku? Lepszy kamień czy piach? Proszę o opinie i sugestie :)

    Wyświetlenia: 3326 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

  • Jakim mchem obsadzić kamień?

    Myślę że moje zapytanie wędruje do odpowiedniego działu, nie chce zidentyfikować rośliny ale szukam rośliny, dokładnie jakiegoś mchu, chciałbym aby pokrył ten kamień Mech_Christmas_Moss-1374312237....

    Wyświetlenia: 3632 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

  • Kamień na szybach

    Jak pozbyć się kamienia z szyb? Jest spozob taki bezdotykowy? W akwarium mam wodę.

    Wyświetlenia: 2549 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Kamien wislany/z glowki do aranzacjii

    Witam,czy mozna uzyc kamieni wislanych, tych z glowki do ulozenia np. jaskini, wawozu itp..czy taki kamien nie bedzie zle wplywal na wode rosliny, czy tez rybki i krewetki

    Wyświetlenia: 7072 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Staurogyne repens na korzeń/kamień ?

    Spotkaliście się z obsadzaniem tej roślinki kamieni (lawy) lub korzenia? Da radę ?

    Wyświetlenia: 1447 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Co to za kamień ?

    Może ktoś mi powiedzieć co to za kamienie ? Nadają się do krewetkarium ?

    Wyświetlenia: 1182 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: MacGyver i 394 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.