Wszystkie produkty SEACHEM -5% z kodem rabatowym: seachem

Jesteś tutaj: Serwis Forum Aktualności i ciekawostki

Hałas z filtra

Dyskusje ogólne oraz posty nie pasujące do innych działów + nowy temat

30 lis 2020, 09:57 Hałas z filtra  (#1)  

Mam filtr Versamax i chcę go wyciszyć bo raczej wyłączać na noc nie można. Chcę dodać gumowe narożniki by amoryzowały drgania, ale co powiecie na... Piankę akustyczną. Nie wiem czy będzie działać ale śpię w tym pokoju więc cokolwiek co pozwoli mi lepiej spać to zastosuje.

ArcadePolska
Początkujący

02 gru 2020, 02:30 Re: Hałas z filtra  (#2)  

Kiedyś pod AquaClear'y wkładało się myjki do naczyń - sprawdza się super :)
mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Powiązane tematy
  • Wybór filtra do 200l

Hej, Moim głównym celem jest pozbycie się większości bąbelków co2 z wody oraz dwóch wewnętrznych filtrów 1000l/h i drugiego małego wykorzystanego jako cyrkulator. Chciałem sprawdzić czy się da na czys...

Wyświetlenia: 1796 | Odpowiedzi: 34 czytaj więcej...

• Czyszczenie filtra SERA UVC Xtreme 800

Dzień dobry w Nowym Roku! Mam do Was pytanie odnośnie do czyszczenia filtra kubełkowego SERA lub innego w podobnej konstrukcji. Filtra działa jakieś 1,5 roku. Był czyszczony jakieś 3 razy. Obecnie je...

Wyświetlenia: 1042 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

• Reaktor z korpusu filtra narurowego

Witam wszystkich po długiej nieobecności. Od wielu lat do rozpuszczania CO2 używam korpusu filtra narurowego. To już mój trzeci filtr, a zmieniam z powodu rozszczelnienia spwodowanego degeneracją two...

Wyświetlenia: 306 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• Wkład do filtra z żywicą a twardość wody i bezpieczeństwo

Cześć wszystkim, czy ktoś stosował filtr z żywicą jonowymienną do zmiękczania wody? Chodzi mi konkretnie o takie coś https://dafi.pl/dafi/produkty/filtry-systemowe-dafi/filtr-z-zywica-jonowymienna/ -...

Wyświetlenia: 705 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• Sicce Shark Pro - recenzja filtra wewnętrznego

https://www.youtube.com/watch?v=2eqcJV3GOXQ Zapraszam do obejrzenia. Link do opisów i cen: https://sklep.roslinyakwariowe.pl/advanced_search_result.php?keywords=sicce+shark&search_in_descriptio...

Wyświetlenia: 494 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktĂłw dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 183 gości

Copyright © 2001-2023 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.