Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Gdzie kupić czarny silicon ??



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



22 sty 2004, 22:53 Gdzie kupić czarny silicon ??  (#1)  

Witam! Czy może ktoś wie gdzie można kupić czarny silicon do akwarium?.
Mieszkam w Łodzi i zjeżdziłem wszystkie dziwne markety typu ,Obi i Castorama i wszędzie jest w kolorze białym lub bezbarwnym.
Akurat potrzebuje doszczelnić akwarium na odcinku 10-12 cm od góry,a akwa jest klejone czarnym silikonem.
Może macie jakieś pomysły jak to zrobić lub skąd go wziąć?

BEHEMOTH


22 sty 2004, 23:37   (#2)  

U mnie w Rybniku w sklepie akwarystycznym można kupić małą tubeczke silikonu akwarystycznego za 1.30 i dość dużą za ok. 10 zł
Ostatnio edytowano 23 sty 2004, 17:37 przez Goojasek, łącznie edytowano 1 raz

Goojasek


23 sty 2004, 11:36   (#3)  

Nie kupuj w zadnym wypadku silikonu "nieakwarystycznego" do celow akwarystycznych, gdyz moze zawierac toksyny oraz miec mniejsza wytrzymalosc mechaniczna :!: Czarny silikon akwarystyczny jest dostepny w sklepach zoologicznych, a rozprowadza go firma Euro ZOO z Warszawy (chyba wiekszosc sklepow z nimi wspolpracuje)- jesli go nie ma popros zeby sprowadzili dla Ciebie z hurtowni :)
Pozdrawiam
Grzegorz Guzik- Kraków

Avatar użytkownika
Grzegorz Guzik
Znający temat

Posty: 1953
Dołączył: 30 cze 2003, 21:53
Miasto: Kraków

23 sty 2004, 21:20   (#4)  

Witam
Grzegorz ma rację. Po prostu zmów w sklepie u sprzedawcy. Wtedy na pewno dostaniesz akwarystyczny.
Ja tak zrobiłem i nie żałuję. :lol:

dziadekk


23 sty 2004, 21:45 Gdzie kupić czarny silicon ??  (#5)  

Dzięki za rade,byłem dziś w sklepiie zoologicznym i może mi sprzedawca przywiezie z hurtowni,jak będzie.

BEHEMOTH


23 sty 2004, 21:50   (#6)  

A w ktorym byles - bede wiedzial gdzie w Lodzi sa zyczliwi sprzedawcy :)

Avatar użytkownika
Marcin Peczek
Zaawansowany użytkownik

Posty: 933
Dołączył: 27 lis 2003, 09:58
Miasto: Łódź

24 sty 2004, 00:08 Gdzie kupić czarny silicon ??  (#7)  

Na Widzewie koło McDonalna na ulicy Bartoka,powiedział że na początku przyszłego tygodnia powinien coś wiedzieć,odnośnie tego silikonu,bo ostatnio miał tyle że biały,a mnie akurat interesuje czarny i nigdzie nie moę kupić.

BEHEMOTH


24 sty 2004, 00:11 Gdzie kupić czarny silicon ??  (#8)  

Jakby co to pisz do mnie na gg,po jakieś bliższe informacje

BEHEMOTH












Powiązane tematy
  • Seachem Purigen gdzie ulokować

    Witam ! Gdzie mam włożyc woreczek z Seachem Purigen [100ml] w filtrze eheim professionel 4+ 350. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam

    Wyświetlenia: 6464 | Odpowiedzi: 18 czytaj więcej...

  • Czarny żwirek kwarcowy który?

    Witam wszystkich. Chciałbym po zlikwidowanym akwarium malawi założyć zbiornik ogólny. Będzie do akwarium Aquael Glossy 260 l.Na dno chcę dać ziemi ogrodowej i na to czarny żwirek kwarcowy. Robię to p...

    Wyświetlenia: 1588 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

  • Czy warto kupić belki DIY???

    Witam. Mam okazję zakupić 2x belki na profilach 16cmx120cm. Są zbudowane na diodach 3W, do tego dibond i soczewki. Każda ma 16 diod białych 6500k i 40 diod rgb. Wszystko pod jeden zasilacz i sterownik...

    Wyświetlenia: 784 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Czarny nalot na korzeniu

    Dzień dobry, Potrzebuję pomocy w identyfikacji i ocenie niezidentyfikowanego nalotu moim akwarium. Posiadam zbiornik, kostkę, 30x30x30 z krewetkami, wystartowany 2 msc temu i kilka tygodni temu zacz...

    Wyświetlenia: 721 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Kupić CO2 czy oświetlenie

    Cześć, mam pytanie otóż mam w akwarium rośliny wymagające, i zastanawiam się czy najpierw kupić butle Co2 czy zrobić lampe DIY dla roślin. Oświetlenie aktualne to dwie tuby jedna Biała druga z światł...

    Wyświetlenia: 686 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Gdzie jest moje PO4

    Witam Wszystkich. Chyba od października ubiegłego roku jestem posiadaczem 200 litrowego akwarium, chciałem aby było było roślinne i jest. Akwarystą jestem od lat , ale zawsze było to malawi. Wszystko...

    Wyświetlenia: 1571 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • Panel filtracyjny - czy można gdzie zamówić

    Planuje zamówić akwarium Opti white w firmie X. Tam raczej nie produkują paneli filtracyjnych z grzebieniem na tył akwarium. Czy orientujecie się, czy można zamówić taki estetyczny panel w wymiarach...

    Wyświetlenia: 966 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Ryby nie rosną - Gdzie tkwi problem?

    Cześć. Parametry wody: Kran Ph 7,2 Kh 14 Gh 25 Fe 0 Cu 0 Sio2 6.0< NH4 <0,05 NO2 0,025 NO3 10 PO4 0 TDS 497 Us 1010 Akwarium Ph 7,5 Kh 10 Gh 26 Fe 0 Cu 0 Sio2 6.0< NH4 >0,05 NO2 0,3 NO3 ...

    Wyświetlenia: 3386 | Odpowiedzi: 18 czytaj więcej...

  • Jaki mineralizator kupić

    Witam wszystkich mam takie pytanko jaki mineralizator kupić. Chodzi o Qual Dropa: KH Bulder czy GH One Plant. Pytanie to zadaje ponieważ przechodzę z Kranówki na RO. A że jestem laikiem w tym temaci...

    Wyświetlenia: 1576 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

  • Jaki TDS kupić ?

    Witam jaki miernik TDS kupić głównie do sprawdzania wody RO ?

    Wyświetlenia: 3562 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...



cron

Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 617 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.