Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Gazetka roslinyakwariowe.pl nr 200



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Avatar użytkownika
Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Posty: 12265
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Hydor ETH 200 grzałka przepływowa

    Witam Zastanawiam sie nad takim wynalazkiem Hydor ETH 200 nigdy jeszcze nie miałem doczynienia z taką grzałką dlatego zadaje takie pytanie i prosze o opinie :) zastanawiam się czy ta grzała nie ogran...

    Wyświetlenia: 20918 | Odpowiedzi: 85 czytaj więcej...

  • OASE Filtosmart 200 Thermo

    Witam Mam pytanie czy ma ktoś z was taki filtr ? Wczoraj odpaliłem w akwarium i zdziwiłem się, że jest taki głośny. Też tak macie? Druga rzecz chyba nie jest do końca odpowietrzony słychać lekkie pr...

    Wyświetlenia: 1096 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Akwarium 200 l wymiana jednej belki led

    Hej, Potrzebuje wymienić jedną belkę chihiros A901 na coś RGB, bo mam dosyć tego zimnego światła. Planuje zostawić jednego chihiros i dołożyć do tego jedną lampę RGB, biorę pod uwagę: https://sklep....

    Wyświetlenia: 578 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Belki power led do 200 l akwarium

    Pietach. Mam takie pytanko,chciałbym zrobić belkę power led nad akwarium 200 l czyli 100×40×50 i potrzebował bym pomocy w wyliczeniu ilosci diód I jakich oraz jakich rezystorów użyć Profil miał by dłu...

    Wyświetlenia: 16122 | Odpowiedzi: 108 czytaj więcej...

  • Oase Biomaster 600 thermo do 200 l Iwagumi z Rotalą H’ra

    Dzień dobry wszystkim! Startuje powoli mój pierwszy w życiu baniaczek będzie miał 200 litrów. Zastanawiam się czy Oase 600 Biom. będzie dobrym wyborem? Wysłane z iPhone przy użyciu aplikacji mo...

    Wyświetlenia: 3555 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Oase FiltoSmart Thermo 100 VS 200 - POMOCY

    Dobry wieczór. Przymierzam się do kupna któregoś z tych dwóch filtrów do filtracji w 30C. Cena jest właściwie taka sama, co jest IMHO dziwne, ale w takiej sytuacji wydaje się oczywistym wybranie mode...

    Wyświetlenia: 2664 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Ile lumenów do akwarium 200 litrów neto

    Witam posiadam akwarium: Aquael Optiset o wymiarach 121 x 41 x 56 cm, co daje pojemność 240 l. Oświetlenie które posiadam w akwarium ( nie wszystko włączone) i tu moja prośba co włączyć aby dobrać odp...

    Wyświetlenia: 6214 | Odpowiedzi: 24 czytaj więcej...

  • Aquael ULTRAMAX 2000 do 200 l ?

    Stosunkowo tanio mogę kupić używany filtr Aquael ULTRAMAX 2000. Czy nie będzie robił pralki w akwarium 200 l ? Może kupić Aquael ULTRAMAX 1500 ?

    Wyświetlenia: 2199 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • 200 l restart z zachowaniem obsady + modernizacja sprzętu

    Nie tak dawno temu prosiłam was o radę i pomoc w dobraniu oświetlenia :) przy okazji jeszcze parę modyfikacji osprzętu wymyśliłam, już mam w sumie większość rzeczy do wykonania restartu przygotowane, ...

    Wyświetlenia: 1641 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • 160l (jednak 200) od "zera" : etap II OBSADA

    Cześć :D Wystartowałem akwarium zgodnie ze wcześniejszymi radami w poprzednim temacie. Aktualnie stoi 4 dzień i czeka na mieszkańców kiedy już wszystko się ustabilizuje. W tym temacie bardziej chciałb...

    Wyświetlenia: 5156 | Odpowiedzi: 26 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: FoCuS_PL, Matrial i 594 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.