Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Fishroom



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



24 gru 2019, 22:10 Fishroom  (#1)  

Witam , to mój kolejny post z prośbą o wykazanie waszej kreatywności.
A więc do rzeczy. Chciałbym przeznaczyć niewielki pokój na hodowle ryb (głównie bojowniki, więc pojedyncze akwaria) ,miałem w planach kupić regał metalowy z 4 poziomami (dł.90cm, wys.180cm, szer.40cm) .
Macie jakieś pomysły jak najtaniej a dobrze to urządzić? Zamówić akwaria na wymiar? Czy macie jakieś inne pomysły?
Filtracji u bojowników nie będę chciał bo twierdzę że to niepotrzebne a grzany będzie cały pokój.

Z góry dzięki za odpowiedzi i mam nadzieje że pomożecie mi w tym trochę ;)
20191222_145518.jpeg
(62.19 KiB) Pobrane 694 razy

gurami007
Początkujący

Posty: 26
Dołączył: 05 wrz 2019, 23:05

24 gru 2019, 22:49 Re: Fishroom  (#2)  

gurami007 napisał(a):Witam , to mój kolejny post z prośbą o wykazanie waszej kreatywności.
A więc do rzeczy. Chciałbym przeznaczyć niewielki pokój na hodowle ryb (głównie bojowniki, więc pojedyncze akwaria) ,miałem w planach kupić regał metalowy z 4 poziomami (dł.90cm, wys.180cm, szer.40cm) .
Macie jakieś pomysły jak najtaniej a dobrze to urządzić? Zamówić akwaria na wymiar? Czy macie jakieś inne pomysły?
Filtracji u bojowników nie będę chciał bo twierdzę że to niepotrzebne a grzany będzie cały pokój.

Z góry dzięki za odpowiedzi i mam nadzieje że pomożecie mi w tym trochę ;)
20191222_145518.jpeg
Siemka,
Ja jak zakładałem hodowlę z kolegą w bloku (w piwnicy) to dorwaliśmy kątowniki ~40x40mm i daliśmy do spawania do znajomego spawacza.
Zbiorniki w tamtym czasie sam kleiłem, więc miałem kilka zbiorników różnych rozmiarów. Nawet większe zbiorniki można podzielić siatką wewnątrz, na kilka części.

Avatar użytkownika
Krzysztof Radziszewski
Z dużym doświadczeniem

Posty: 9037
Dołączył: 16 lut 2007, 11:46
Miasto: Zamość PL, Manchester UK.

25 gru 2019, 16:18 Re: Fishroom  (#3)  

Krzysztof Radziszewski napisał(a):
gurami007 napisał(a):Witam , to mój kolejny post z prośbą o wykazanie waszej kreatywności.
A więc do rzeczy. Chciałbym przeznaczyć niewielki pokój na hodowle ryb (głównie bojowniki, więc pojedyncze akwaria) ,miałem w planach kupić regał metalowy z 4 poziomami (dł.90cm, wys.180cm, szer.40cm) .
Macie jakieś pomysły jak najtaniej a dobrze to urządzić? Zamówić akwaria na wymiar? Czy macie jakieś inne pomysły?
Filtracji u bojowników nie będę chciał bo twierdzę że to niepotrzebne a grzany będzie cały pokój.

Z góry dzięki za odpowiedzi i mam nadzieje że pomożecie mi w tym trochę ;)
20191222_145518.jpeg
Siemka,
Ja jak zakładałem hodowlę z kolegą w bloku (w piwnicy) to dorwaliśmy kątowniki ~40x40mm i daliśmy do spawania do znajomego spawacza.
Zbiorniki w tamtym czasie sam kleiłem, więc miałem kilka zbiorników różnych rozmiarów. Nawet większe zbiorniki można podzielić siatką wewnątrz, na kilka części.
Dzięki wielkie za odpowiedź!

gurami007
Początkujący

Posty: 26
Dołączył: 05 wrz 2019, 23:05










Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: FoCuS_PL i 583 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.