Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Filtr RO

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

30 wrz 2021, 20:26 Filtr RO  (#1)  

Witam mam pytanie czy wodę odpadową można wpuścić spowrotem do filtrów wstępnych zamiast do odpływu

remik Żurek
Początkujący

30 wrz 2021, 22:31 Re: Filtr RO  (#2)  

remik Żurek napisał(a):Witam mam pytanie czy wodę odpadową można wpuścić spowrotem do filtrów wstępnych zamiast do odpływu
To tak jakbyś zjadł g... No bez przesady.

Wysłane z JSN-L21 przy użyciu aplikacji mobilnej roslinyakwariowe.pl

maroox
Początkujący

Miasto: Wrocław/Strzelin

01 paź 2021, 11:20 Re: Filtr RO  (#3)  

remik Żurek napisał(a):Witam mam pytanie czy wodę odpadową można wpuścić spowrotem do filtrów wstępnych zamiast do odpływu
Taka wodę też się wykorzystuje w akwaiach na twardej wodzie np Malawi . Wystarczy sprawdzić parametry

Wysłane z POT-LX1 przy użyciu aplikacji mobilnej roslinyakwariowe.pl

prot
Poznaje temat

Powiązane tematy
  • Filtr ADA - materiał sponsorowany

https://www.youtube.com/watch?v=6wBNo-y9PFM Zapraszam do obejrzenia.

Wyświetlenia: 2732 | Odpowiedzi: 17 czytaj więcej...

• Filtr ADA Super Jet 150 wersja 2

jet.jpg Super Jet Filter ES-150 Ver.2 is new released Super Jet Filter ES-150 suitable for small aquarium tanks has been renewed to Ver. 2. The traditional stainless steel body remains the same...

Wyświetlenia: 853 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• Czym wyczyścic filtr?

Witam, Zakupiłem kubełek, wcześniej miałem kaskadę... i właśnie o nią chodzi... jest "delikatnie" mówiąc "zasyfiała". Czym/jak to wyczyścić? chodzi głownie o czyszczenie wylotu wody i "pojemnika" n...

Wyświetlenia: 600 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: gospodarczyk rafał, MacGyver, matb i 159 gości

Sklep akwarystyczny - produkty ADA (Aqua Deign Amano)
Copyright © 2001-2021 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.