Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Filmy Green Aqua - jak to wygląda od zaplecza?

Dyskusje ogólne oraz posty nie pasujące do innych działów + nowy temat

Zapraszam do obejrzenia fajnego materiału prezentującego proces nagrywania filmów przez węgierską ekipę Green Aqua.
mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Powiązane tematy
  • Jak preparować korzenie i gałęzie?

preparowanie2.jpg Zapraszam do zapoznania się z moim opisem procesu preparowania korzeni i gałęzi w celu wydobycia faktur, usłojenia oraz zwiększenia trwałości i dezynfekcji przed umieszczeniem mat...

Wyświetlenia: 22553 | Odpowiedzi: 20 czytaj więcej...

• Jak ustawić sterownik lampy?

Witam, Zakupiłem do swojej lampy Twinstar 1200s sterownik, z funkcją wschodu i zmierzchu. Pytanie jak zaprogramować lampę? Rozumiem, żeby łącznie świecić 10h, czyli u mnie to jest od 10 do 20. Ale c...

Wyświetlenia: 934 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

• Jak ciąć Limnophila sessiliflora?

Witam Jak poprawnie ciąć Limnophila sessiliflora? Ja jak dochodzi do tafli wody ucinam np. w połowie i górną część wsadzam w podłoże. Ta część rośnie dalej bardzo ładnie. Niestety dolna za kilka dni n...

Wyświetlenia: 694 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

• Przenosiny. Jak to najlepiej ogarnąć.

Cześć. Mam kostkę pełną gupików endlera. Filtracja to Eheim 150 z prefiltrem Eheim. Chciałbym to wszystko przenieść do nowego, 2x większego akwarium. Nowe szkło jest już urządzone, zalane, pat mini ch...

Wyświetlenia: 733 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Jak otworzyć reduktor z elektrozaworem… bez prądu

Mam reduktor z elektrozaworem firmy Aquario. Coś tam się chyba przepaliło, bo elektrozawór przestał się otwierać. Chciałbym uniknąć wydatków i zastanawiam się, czy można coś przestawić w elektrozaworz...

Wyświetlenia: 1140 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

Rośliny

Ładowanie...

Zwierzęta

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości

Sklep akwarystyczny - produkty ADA (Aqua Deign Amano)
Copyright © 2001-2022 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.