Do godziny 22:00 w niedzielę przyjmujemy zamówienia na rośliny i ryby z dostawą na wtorek         ZOBACZ KATALOG

Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Fajne skały Twinstara

Dyskusje ogólne oraz posty nie pasujące do innych działów + nowy temat

21 wrz 2022, 10:59 Fajne skały Twinstara  (#1)  

Twinstar przysłał dziś informację o fajnych skałach w ofercie, w rzucam jako ciekawostkę - te obłe całkiem fajne.
Załączniki
Fire Stone-min.jpg
Hakkai Stone-min.jpg
Black Sky-min.jpg
mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Powiązane tematy
  • Skały Grey Mountain

Witam, Prośba o pomoc, potrzebuję 2 skały szpiczaste Grey Mountain ok 45cm. Przedzwoniłem pół Polski i podobno główny dystrybutor pakuje te kamyczki w pudełka 30x25x23cm stąd nie ma szansy na większy ...

Wyświetlenia: 3859 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

• Nowe skały PROGROW

iwagumi19-2.jpg W krajowej dystrybucji pojawiły się nowe odmiany skał PROGOW. Wśród nowości znajdziemy m.in. czerwone kamienie Samurai Stone oraz czarne i szare łupki. Zapraszam do zapoznania się ...

Wyświetlenia: 2187 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• 072l - Plaża-Korzeń-Skały - Tomek

Witam wszystkich serdecznie, jako, iż w dzieciństwie posiadałem akwarium (25 lat temu :roll: ), wymarzyło mi się założenie akwarium dla siebie jak i ze względu swoje na dzieci. Podczas wertowania for...

Wyświetlenia: 1436 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

• Skały , woda RO i wysokie GH proszę o opinię

Witam Zmieniałem aranżację w której użyłem sporą ilość skał. Ze względu na twardą wodę postanowiłem użyć wody RO. Po przygotowaniu i mineralizacji uzyskalem GH8 a KH na poziomie 1,2. Po dwoch dniach w...

Wyświetlenia: 1972 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

• Skały nie zmieniające parametrów wody...

albo takie, które zmieniają je jak najmniej. Istnieje w ogóle coś takiego, oprócz neutralnej (podobno) lawy, bazaltu i kwarcytów? Już się nastawiałem na Seiryu, a tu czytam o tym, że gH potrafi podsko...

Wyświetlenia: 7116 | Odpowiedzi: 32 czytaj więcej...

Rośliny

Ładowanie...

Zwierzęta

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 92 gości

Copyright © 2001-2022 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.