Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Dziwny biały nalot na szybie akwarium

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Witam
Wie ktoś może co to za biały nalot i jak go usunąć?
Akwarium niedawno kupione (używane) był już ten nalot.
Raczej nie jest to kamień , ponieważ nie można tego wyczyścić ani żyletką ani octem.
Czekam na radę.
Pozdrawiam
Załączniki
15519673043365663219239199151420.jpg
20190307_145037.jpg

Hati2999
Początkujący

Witam chciałbym powiedzieć, że już znalazłam odpowiedź. Jest to korozja szkła i żeby się tego pozbyć trzeba wypolerować to cerem.
Pozdrawiam

Hati2999
Początkujący

Powiązane tematy
  • 054l - Wyspa - Marcin Habernal - A Jak Akwarium

Jedna z wielu aranżacji które stworzyłem ale jedna jedyna do której chętnie wracam wspomnieniami :D Dane Techniczne: Akwarium: 60x30x30; Filtracja: Aquael Turbo 500 + Dodatkowy "chińczyk&...

Wyświetlenia: 207 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• 126l - Akwarium w MBP Pasym - dominiksz

Dobry wieczór. Chciałbym przedstawić nasze drugie akwarium biblioteczne Jesteśmy po przeprowadzce do nowej siedziby i poprzednie akwarium z tego wątku https://www.roslinyakwariowe.pl/nowosci/ciekawos...

Wyświetlenia: 3490 | Odpowiedzi: 14 czytaj więcej...

• Helmet w nowym akwarium

Posiadam bojownika w niewielkim zbiorniku ok. 20l od około miesiąca. Dwa tygodnie temu zakupiłem ślimaka z gatunku Helmet. Ślimak po umieszczeniu w akwarium był aktywny przez może 3 doby, po czym zasn...

Wyświetlenia: 1698 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• Inspiracja 90cm akwarium (Tropica)

https://www.youtube.com/watch?v=BUuwPUh8Nko Zapraszam do obejrzenia, podpatrzenia i chwili relaksu :)

Wyświetlenia: 1732 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Identyfikacja - robaki w akwarium

Witam Niedawno zauważyłem w akwarium półcentymetrowe różowe robaki o średnicy około milimetra.Występują one na powierzchni podłoża i roślin trawnikowych. Gdy zostaną porwane przez prąd wody mocno się...

Wyświetlenia: 93673 | Odpowiedzi: 94 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 116 gości

Copyright © 2001-2021 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.