Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Czy jej coś dolega

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

16 gru 2020, 11:25 Czy jej coś dolega  (#1)  

:D Witam wszystkich!
Akwarium ma 120l i ma około 1 miesiąc. Filtr zewnętrzny, temperatura wody wynosi 25.5 stopnia niestety nie robiłem żadnych testów wody. Oświetlenie z pokrywy. W akwarium mam żywe rośliny.
Ryby karmie 2 razy dziennie (jedzenie znika w przeciągu 2 minut) z jednodniową głodówką co tydzień.

Moja obsada to:
-6 gupików (3 samice i 3 samce)
-2 molinezje
-2 platki
-5 kirysków
-1 glonojada syjamskiego
-1 zbrojnika pospolitego (zwykły glonojad)

Mam jedną samiczkę gupika w zaawansowanej ciąży wczoraj wsadziłem ją do kotnika, ponieważ cały czas
siedziała na dnie, teraz ma wielki brzuch w kotniku nadal się nie rusza tak jakby sapie szybko i z tyłu jak ma tą czarną wielką plamkę to ona lekko prześwituje, czy to normalne że się nie rusza i ile jeszcze może potrwać ciąża.
I jeszcze jedno czy w odpowiednim momencie wsadziłem ją do kotnika wspomnę że zależy mi na narybku
Z góry dziękuję za pomoc. :D

Destillat
Początkujący

Powiązane tematy
  • 063l - Takie coś - Łukasz_M

Hej, chciałem zaprezentować swój zbiornik, któremu stuknęły już 4 tygodnie. A więc : Akwarium: 60x30x35 full opti Podłoże : H.E.L.P Advanced soil plant, piasek Podsypka: Ada Power Sand Advanced S Dek...

Wyświetlenia: 4736 | Odpowiedzi: 35 czytaj więcej...

• Coś dla miłośników małych zbiorniczków

https://www.youtube.com/watch?v=-ZLQZ4zdHs4 Audycja w języku niemieckim, jest możliwość włączenia automatycznego tłumaczenia napisów na polski (z transkrypcji).

Wyświetlenia: 619 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• Tropica 1-2-grow - czy to normalne?

Zakupiłem pudełeczko Heteranthera zosterifolia in vitro z Tropica 1-2-grow. Wg opisu: "Jedna puszka z hodowli in-vitro (w specjalnym żelu), zawierająca dużo sadzonek" Tymczasem w moim pudełe...

Wyświetlenia: 511 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Nicienie(?) w podłożu - identyfikacja, czy zagrażają rybom?

Cześć! Proszę o pomoc w identyfikacji tych paskud. najwięcej jest ich oczywiście w podłożu, choć kilka razy widziałem jak pływały w zbiorniku :x Wydaje mi się, że przywlokłem je razem z roślinami p...

Wyświetlenia: 1461 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• Pijawkopodobne "coś"

Właśnie wyczyściłem filtr i przepłukałem go w wiaderku w wodzie w akwarium. Po odstaniu wody patrzę a na dnie jakieś pijawkopodobne draństwo dlugie na około 1cm jak się rozciągnie. W sumie znalazłem z...

Wyświetlenia: 822 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 271 gości

Copyright © 2001-2021 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.