Masz konto na Forum?     Kupuj taniej o 3% z kodem rabatowym: forumra     
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne i nowości

Czy akwarystyka to typowo męskie hobby?

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Hej- jestem na forum już od jakiegoś czasu i widzę że "kobiece" nicki przewijają tutaj sporadycznie- można by je policzyć na palcach u rąk...
Czy faktycznie jest nas tak niewiele, czy tylko nie udzielamy się tak jak panowie?
Może redakcja może nam udostępnić jakieś statystyki?
Drogie panie "ujawnijcie" się - wklejcie po jednym zdjęciu akwarium z krótkim opisem, nie do komentowania tylko żeby pokazać że jesteście :) Pozdrawiam Was wszystkie!
Załączniki
P1060308.JPG
U mnie "biednie" przed restartem-96l.Wszystkie plagi egipskie ale walczę...
Ostatnio edytowano 14 lut 2016, 19:57 przez Biegronka, łącznie edytowano 1 raz

Biegronka
Zaawansowany użytkownik

Miasto: Kwidzyn

Biegronka napisał(a):Hej- jestem na forum już od jakiegoś czasu i widzę że "kobiece" nicki przewijają tutaj sporadycznie- można by je policzyć na palcach u rąk...
Czy faktycznie jest nas tak niewiele, czy tylko nie udzielamy się tak jak panowie?
Może redakcja może nam udostępnić jakieś statystyki?
Drogie panie "ujawnijcie" się - wklejcie po jednym zdjęciu akwarium z krótkim opisem, nie do komentowania tylko żeby pokazać że jesteście :) Pozdrawiam Was wszystkie!

Kolega "Godween" założył swego czasu wątek "Ile jest Pań na Forum? Liczymy!" :)
http://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje ... 57075.html
"Gdy­by tyl­ko owoc Twoich prze­myśleń zechciał się skrys­ta­lizo­wać w pos­ta­ci mądrego tekstu, pisz.
W prze­ciw­nym ra­zie god­nie mil­cz."

Moderatorka
Moderatorka

Dziękuję za czujność Pani Moderatorce :)
Faktycznie było- wątek ucichł jakoś przed moim odkryciem forum...
Zaraz prześledzę cały temat ale nadal nie wiemy ile tak naprawdę "nas" jest:(

Biegronka
Zaawansowany użytkownik

Jestem, czytam, akwarium mi wstyd, bo na razie mam tylko dla corki i oczko wodne niewyrazne, ale co tam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ensa
Zaawansowany użytkownik

Ensa ten temat przyszedł mi do głowy właśnie "przez ciebie" ;)- patrzę że jest "nowa" dziewczyna na forum, która założyła własny temat a takich jest tutaj niewiele...
ps. fajne te twoje oczko, a akwarium każde się liczy :)

Biegronka
Zaawansowany użytkownik

Hej Esna , nie myślałas czasem aby wzbogacić to oczko wodne w jakieś rośliny pływające? A widziałem że niektóre są naprawdę ładne.
Co do akwarium, nie ma czym się przejmować, ja mam podobnie. Pierwsze akwarium zawsze jest do nauki . Co jakiś czas dobieramy nowe rośliny, choć już prawie nie ma miejsca.

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Michal325
Zainteresowany tematem

Miasto: Wyszęcice, Lubin

Biegronka napisał(a):Ensa ten temat przyszedł mi do głowy właśnie "przez ciebie" ;)- patrzę że jest "nowa" dziewczyna na forum, która założyła własny temat a takich jest tutaj niewiele...
ps. fajne te twoje oczko, a akwarium każde się liczy :)
Biedronka, ja widziłam jeszcze Leilę? Asię? Mają piękne zbiorniki. Na forum karpie koi jestem jedyną kobietą, a na oczku wodnym jest nas chyba 3?:-)Na wzmacniaczach lampowych też jestem jedyną kobietą. W sumie ciekawe..

Dziękuję, akwarium "kulawe", ale staram się nie wtrącać za bardzo córce

Michal325 napisał(a):Hej Esna , nie myślałas czasem aby wzbogacić to oczko wodne w jakieś rośliny pływające?
Myślałam, ale jak już pisałam mam wodę zmiękczoną solami w kranie, obserwuję na razie rośliny. W starym, starym akwarium praktycznie nie chciały rosnąć. Nie wiem, czy to kwestia nawożenia, słabego oswietlenia, czy też własnie wody

Ensa
Zaawansowany użytkownik

Powiązane tematy

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: lesniowka i 202 gości

Sklep akwarystyczny - produkty ADA (Aqua Deign Amano)
Copyright © 2001-2021 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.