Masz konto na Forum?     Kupuj taniej o 3% z kodem rabatowym: forumra     
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne i nowości

Co to za choroba ryby

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

26 paź 2021, 12:50 Co to za choroba ryby  (#1)  

Witajcie dziś z rana zauważyłem że moja razbora galaxy dziwnie pływa wiec przyjrzałem się jej bliżej zdiagnozowałem u niej wyblaknięciem kolorów na karku czy tam grzbiecie i delikatnie zaczerwienione skrzela unika pokarmu pływa po całym akwa jak by była odurzona unika kontaktu ze stadem kilka dni temu goniła się z innym samcem jakby walczyły o terytorium (dwa samce) co to może być i z jakich przyczyn to nastąpiło ?

Wysłane z iPhone przy użyciu aplikacji mobilnej roslinyakwariowe.pl

Wojciech
Początkujący

Powiązane tematy
  • Ikra - do jakiej ryby może należeć?

Witam wszystkich serdecznie, Otóż zauważyłem w swoim akwarium ikrę, niestety nie wiem do kogo należy. W akwarium kilka nieproszony ślimaków oraz następująca obsada: Neon inessa Neon czarny Rodostomus...

Wyświetlenia: 1662 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Pomoc - choroba zwartek

Cześć, coś dziwnego dzieje się z jedną roślinką, może ktoś podpowie co się dzieje i jak temu zapobiec. Zdjęcia poniżej Dziękuję i pozdrawiam DSC_0327.jpeg DSC_0326.jpeg

Wyświetlenia: 925 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: amonen, L_Olejniczak11, Totik i 183 gości

Sklep akwarystyczny - produkty ADA (Aqua Deign Amano)
Copyright © 2001-2021 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.