Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Cabomba



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



18 wrz 2022, 14:29 Cabomba  (#1)  

Witam ,nie bardzo wiem gdzie umieścić temat w rosilinach czy w świetle ,problem dotyczy cabomby ,zakupiłem ostatnio ładne zielone cabomby ,i problem jest taki że niechcą rozłożyć listków są zwinięte jak w nocy ,niewiem czy nie mają za mało światła czy może nie odpowiednia barwa ,limnofilia sesiflora niema z tym problemów .w akwarium mam ledy ,paski na wzór starych świetlówek trzy o barwie 860 jedną mieszaną ( biała ,niebieska ,czerwona) i jeda żółta coś jakby 830

dadu
Zainteresowany tematem

Posty: 185
Dołączył: 08 lut 2013, 14:24











Powiązane tematy
  • Cabomba aquatica żółknie od dołu

    Jak w temacie żółknie u dołu. Czy powodem może być zbyt gęsto posadzona??? Do góry rośnie bardzo ładnie, roślinke wsadziłem tydzień temu. Akwarium 128l Podłoże ziemia ogrodowa + kulki gliniano torfow...

    Wyświetlenia: 1864 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Cabomba caroliniana pytanie

    Mam pytanie, czy te "włosy" widoczne na zdjęciu to coś normalnego czy roślina się czegoś domaga ?? 20161119_203435.jpg

    Wyświetlenia: 2677 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Cabomba i korzenie

    Ostatni Cabomba wypuściła pełno korzeni w wodzie zamiast podłożu, dziwnie to wygląda :D Czy można te korzenie przyciąć bez skutków ubocznych dla rośliny ? CAM03636.jpg

    Wyświetlenia: 1139 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Marniejace moczarka i cabomba//brazowienie lisci

    Akwarium -40x25x30 cm -30L -25W zwykla zarowka, wlaczona zazwyczaj 8-20 -podloze zwirek akwariowy 3-6mm (rozne odceienie szarosci i bialego, kwarc i cos jeszcze o ile dobrze pamietam),+zwirek czarny 2...

    Wyświetlenia: 3440 | Odpowiedzi: 18 czytaj więcej...

  • Ludwiga i Cabomba

    Witam, Niedawno kupiłem ludwige repens rubin, po paru dniach od wsadzenia roślinka ładnie ruszyła po ok tyg rośnie jak na drożdżach, cały efekt psuja pędy wypuszczane tak od połowy w dół to samo jest ...

    Wyświetlenia: 904 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Cabomba caroliniana

    cab-1.jpeg Cabomba caroliniana pochodzi z Ameryki Południowej. Jest bardzo popularną rośliną akwariową z uwagi na swój atrakcyjny wygląd. Dorasta do 30 - 80cm długości. Dla lepszego efektu dekoracy...

    Wyświetlenia: 14422 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Cabomba 'Red Belem'

    Wypatrzone :)

    Wyświetlenia: 1489 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Cabomba caroliniana i jej przycinka

    Proszę mi powiedzieć jak się przycina tą roślinkę bo odkąd to zrobiłam to nie może mi odrosnąć w tych miejscach.

    Wyświetlenia: 727 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Cabomba furcata (piauhyensis)

    http://www.roslinyakwariowe.pl/baza/cabomba_furcata/

    Wyświetlenia: 4743 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Cabomba

    Ostatnio zauważyłem że na mojej cabombie carolinianie robia sie brązowe slady to jest tylko kilka galazek. Podaje CO2 2 ml Planta minu dziennie mam tylko slabe oswietlenie 0,27 w/l ale wczesniej tego...

    Wyświetlenia: 1555 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 222 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.