Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Bojowniki



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



26 gru 2019, 22:15 Bojowniki  (#1)  

Ma ktoś może wiedze czy z samca bojownika HM i zwykłej samicy kupionej za parę złoty w akwarystycznym coś wyjdzie? Chodzi mi o młode?
I czy znacie jakieś krzyżówki barwne ,z których są fajnie ubarwione młode?

gurami007
Początkujący

Posty: 26
Dołączył: 05 wrz 2019, 23:05

31 gru 2019, 16:02 Re: Bojowniki  (#2)  

Kolego, pisz takie tematy na odpowiednim forum http://www.bojownik.pl/
i nie zaśmiecaj RA.

Avatar użytkownika
grzesio764
Stały bywalec

Posty: 382
Dołączył: 10 maja 2012, 13:01

01 sty 2020, 16:10 Re: Bojowniki  (#3)  

Kolego kazdy temat akwarystyczny jest mile widziany na RA. Może z lampami będziemy wysyłać na elektrodę, parametry wody na strony z tym związane a tu będziemy tylko zdjęcia roślinek wstawiać a pod nimi ochy i achy. Jak warsztat nazwiesz turbo to nie oznacza , że zajmuje się tylko turbosprężarkami. Myślisz że w sklepie RA można tylko rośliny nabyć i nawozy?
grzesio764 napisał(a):Kolego, pisz takie tematy na odpowiednim forum http://www.bojownik.pl/
i nie zaśmiecaj RA.
Nie znam się, więc się wypowiem.

Avatar użytkownika
zmijka85
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2391
Dołączył: 03 kwi 2016, 22:11
Miasto: Rzeszów











Powiązane tematy
  • Bojowniki temperatura

    Witam Hoduje ryby już ponad rok , ale gdy kupiłem bojownika (butterfly) od razu ryby zaczęły go podgryzać. Mam już drugie akwarium ale nie wiem jaka jest dla niego maksymalna temperatura.

    Wyświetlenia: 714 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Bojowniki oszalały ?

    Witam Niedawno kupiłam sobie 3 bojowniki ( samiec i 2 samice ). 1 musiałam oddać , bo była bardzo agresywna, ale ta druga jest bardzo grzeczna i łagodna. Ok. miesiąc temu miały pierwsze tarło, ale os...

    Wyświetlenia: 582 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Nasze bojowniki

    Prezentujmy tu swoje bojowniki w akwariach roślinnych i dzielmy się informacjami o ich utrzymaniu i hodowli . A o to moje :

    Wyświetlenia: 2466 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

  • Bojowniki 84 L

    Witam, jestem w trakcie przygotowywania się do tworzenia akwarium, samo szkło już mam, teraz rozglądam się za lampą. Moje pytanie dotyczy bojowników. Bardzo podobają mi się te rybki i chciałbym je hod...

    Wyświetlenia: 1287 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: piotrz23 i 596 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.