Wszystkie produkty SEACHEM -5% z kodem rabatowym: seachem

Jesteś tutaj: Serwis Forum Aktualności i ciekawostki

Aquael Socket Link DUO

Dyskusje ogólne oraz posty nie pasujące do innych działów + nowy temat

09 lip 2020, 16:10 Aquael Socket Link DUO  (#1)  

Obrazek

Firma Aquael wprowadziła do oferty urządzenie pozwalające na sterowanie za pomoca smartfona urzadzeniami akwariowymi. Obsługuje 2 urządzenia do 250W każde...

Czytaj więcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • Aquael HYPERMAX - nowy filtr zewnętrzny

hypermax.jpg Wątek w którym będziemy zbierać informacje o nowym modelu filtra: Aquael Hypermax. Link do sklepu: https://sklep.roslinyakwariowe.pl/filtr-aquael-hypermax-4500-przedsprzedaz-p-47006...

Wyświetlenia: 10760 | Odpowiedzi: 46 czytaj więcej...

• Aquael OPTI SET - pytania

Ktoś widział na żywo zestaw Aquael Opti Set wraz z szafką ? Najbardziej interesuję mnie wersja WHITE. 1. Jak się wizualnie prezentuję 2. Jakość wykonania 3. Czy standardowe światło pozwoli na prowadz...

Wyświetlenia: 14647 | Odpowiedzi: 40 czytaj więcej...

• Grzałka przepływowa Aquael Flow

Czy ktoś z forumowiczów używa grzałki przepływowej aquael Flow? Szukam opinni na ich temat i za wiele nie ma. Zastanawiam się nad zakupem 500w .

Wyświetlenia: 566 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

• Solar Duo boy a żarówka philips

Witam, niestety ominęło mnie ostatnie parę lat w akwarystyce i średnio orientuję się w oświetleniu LED. Po kilku latach przerwy oodkopałem i postawiłem 08.11.2022 zbiornik 45l (50x30x30) Posiadam lamp...

Wyświetlenia: 560 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• Skimmer Aquael SAS Filter 500 - nowość

skimmer-aquael-1.jpg O ostatnim roku Aquael zakupił w naszym sklepie wszystkie dostępne skimmery powierzchni wody...wiedzieliśmy, że szykują coś nowego...i o to jest :) Niebawem pierwsze testy, pó...

Wyświetlenia: 4580 | Odpowiedzi: 58 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktĂłw dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 187 gości

Copyright © 2001-2023 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.