Dobierzemy rośliny do Twojego akwarium w ramach bezpłatnej usługi doboru roślin         IDŹ DO SKLEPU

Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

ADA wspiera ideę #zostańwodmu

Dyskusje ogólne oraz posty nie pasujące do innych działów + nowy temat

Obrazek

ADA wypuściła krótki film prezentujący sposoby wykorzystania roślin do ciekawych dekoracji naszych mieszkań w dobie koronawirusa...

Czytaj więcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • ADA power sand L do niskiego akwarium?

Witam, Przystawiam się do założenia nowego zbiornika 90l na ADA amazonii II. Mam też akurat pod ręką 1l power sand special, wersję L. Stąd też moje pytanie, czy power sand L przy wysokości akwarium 30...

Wyświetlenia: 786 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• ADA Bio rio G - nowy wkład filtracyjny

biorio-fb-2.jpeg Do oferty naszego sklepu dołączył kolejny produkt cenionej firmy Aqua Design Amano. Tym razem jest nim wkład biologiczny ADA Bio Rio G stworzony ze spiekanego szkła... Czytaj w...

Wyświetlenia: 871 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Gadżety ADA na 30tą rocznicę

main_img01.jpg Ich listę znajdziecie na stronie: https://www.adana.co.jp/jp/30th/index.html

Wyświetlenia: 1336 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• Tutorial ADA 60p

https://www.youtube.com/watch?v=xelFu-Oyqu8 Zapraszam do obejrzenia. Przypominam o możliwości automatycznego tłumaczenia napisów na j.polski.

Wyświetlenia: 1363 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• Glossy 260l, Ada Amazonia + gotowy zestaw roślin

Cześć, Planuje ponownie uruchomić swój zbiornik 260l po dwu letniej przerwie. Plan mam ambitny, chcę skorzystać z gotowego zestawu roślin: zestaw roślin.PNG i mam pare problemów, na które proszę Wa...

Wyświetlenia: 1964 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

Rośliny

Ładowanie...

Zwierzęta

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 139 gości

Copyright © 2001-2022 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.