Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Akwarystyka w TV-wielka akcja



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



26 cze 2007, 20:42 Akwarystyka w TV-wielka akcja  (#1)  

AKWARYSTYKA W TELEWIZJI

Grupa akwarystów z forum [reklama] wpadła na świetny pomysł napisania do szefostwa polskich stacji telewizyjnych listu z prośbą o rozważenie propozycji stworzenia programu o akwarystyce. Wynikiem ich wspólnych dziełań jest poniższy list, który jeżeli popieracie tę akcję należy wysłać w ciągu najbliższych dni na podane adresy e-mail. Jesteśmy pewni, że w przypdaku lawiny maili Nasza prośba powinna zostać pozytywnie rozpatrzona.

Oto gotowe do wysłania lity, wraz z adresami e-mail każdej polskiej stacji telewizyjnej, która mogłaby być zainteresowana stworzeniem i emisją programu o akwarystyce. W imieniu zaangażowanych w akcję użytkowników, oraz całej grupy moderującej serwisu http://www.akwarystyka.com.pl prosimy Was o pomoc. Wiemy, że Nas nie zawiedziecie i dołączycie się do wspólnego postulatu. ;)

PAMIETAJCIE aby zmienic podpis XYZ na swoj nick albo imię i nazwisko.
Prosimy także abyscie poprosili o pomoc swoich znajomych - kazdy mail na wagę złota.
W temacie prosimy o napisanie takiego tytułu akcji: "AKWARYSTYKA W TVN/POLSACIE/TVP 2007"

Oto link do odpowiedniego tematu.


Do TVP (czyli 1,2 i regionalna w jednym) na adres widzowie@tvp.pl

Szanowni Państwo,

akwarystyka to jedno z najpopularniejszych hobby w Polsce. W naszym kraju tysiące osób, jeżeli nie miliony, posiadają w swoich domach mniejsze lub większe szklane zbiorniki napełnione wodą, w których z godną podziwu pasją próbują odwzorować naturalne środowisko. W Internecie istnieje kilkanaście forów poświęconych temu hobby, a każde z nich zrzesza tysiące pasjonatów. Niestety, żaden z programów TV nie ma w swej ofercie nawet najkrótszej audycji dla akwarystów.
Widzimy ten problem, więc na jednym z forów zrodził się pomysł stworzenia takiego programu. Wydajecie się Państwo kompetentni do realizacji tego projektu, ponieważ Telewizja publiczna ma również edukacyjny charakter.

Zatem, jako członek licznej społeczności akwarystów, apeluję o zainteresowanie się tym problemem do twórców programów w TVP. Mam świadomość, że stworzenie takiego programu jest kosztowne i pracochłonne. Jednak, jeżeli ktoś w TVP zechce podjąć się realizacji tego zadania, może liczyć na szeroko rozumianą pomoc ze strony polskich akwarystów. Oczywiście, nie liczymy na poświęcenie nam godziny raz w tygodniu, ale nawet 20 minutowy program co dwa tygodnie byłby w pełni satysfakcjonujący.

Odpowiedz i wszelkie pytania proszę przesyłać na adres luk-88@gazeta.pl
Liczę na zrozumienie i pozytywną odpowiedz.
Z wyrazami szacunku,
XYZ



Do TVN na adres widzowie@tvn.pl

Szanowni Państwo,

akwarystyka to jedno z najpopularniejszych hobby w Polsce. W naszym kraju tysiące osób, jeżeli nie miliony, posiadają w swoich domach mniejsze lub większe szklane zbiorniki napełnione wodą, w których z godną podziwu pasją próbują odwzorować naturalne środowisko. W Internecie istnieje kilkanaście forów poświęconych temu hobby, a każde z nich zrzesza tysiące pasjonatów. Niestety, żaden z programów TV nie ma w swej ofercie nawet najkrótszej audycji dla akwarystów.
Widzimy ten problem, więc na jednym z forów zrodził się pomysł stworzenia takiego programu. Wydajecie się Państwo kompetentni do realizacji tego projektu, ponieważ TVN od lat stara się spełniać wszelkie oczekiwania widzów.

Zatem, jako członek licznej społeczności akwarystów, apeluję o zainteresowanie się tym problemem do twórców programów w TVN. Mam świadomość, że stworzenie takiego programu jest kosztowne i pracochłonne. Jednak, jeżeli ktoś w TVN zechciałby podjąć się realizacji tego zadania, może liczyć na szeroko rozumianą pomoc ze strony polskich akwarystów. Oczywiście, nie liczymy na poświęcenie nam godziny raz w tygodniu, ale nawet 20 minutowy program co dwa tygodnie byłby w pełni satysfakcjonujący.

Odpowiedz i wszelkie pytania proszę przesyłać na adres luk-88@gazeta.pl
Liczę na zrozumienie i pozytywną odpowiedz.
Z wyrazami szacunku,
XYZ


Do POLSATU na adres poczta@polsat.pl

Szanowni Państwo,

akwarystyka to jedno z najpopularniejszych hobby w Polsce. W naszym kraju tysiące osób, jeżeli nie miliony, posiadają w swoich domach mniejsze lub większe szklane zbiorniki napełnione wodą, w których z godną podziwu pasją próbują odwzorować naturalne środowisko. W Internecie istnieje kilkanaście forów poświęconych temu hobby, a każde z nich zrzesza tysiące pasjonatów. Niestety, żaden z programów TV nie ma w swej ofercie nawet najkrótszej audycji dla akwarystów.
Widzimy ten problem, więc na jednym z forów zrodził się pomysł stworzenia takiego programu. Wydajecie się Państwo kompetentni do realizacji tego projektu, ponieważ Polsat od lat stara się spełniać wszelkie oczekiwania widzów.

Zatem, jako członek licznej społeczności akwarystów, apeluję o zainteresowanie się tym problemem do twórców programów w Polacie. Mam świadomość, że stworzenie takiego programu jest kosztowne i pracochłonne. Jednak, jeżeli ktoś w Polsacie zechciałby podjąć się realizacji tego zadania, może liczyć na szeroko rozumianą pomoc ze strony polskich akwarystów. Oczywiście, nie liczymy na poświęcenie nam godziny raz w tygodniu, ale nawet 20 minutowy program co dwa tygodnie byłby w pełni satysfakcjonujący.

Odpowiedz i wszelkie pytania proszę przesyłać na adres luk-88@gazeta.pl
Liczę na zrozumienie i pozytywną odpowiedz.
Z wyrazami szacunku,
XYZ


Z wyrazami szacunku
Grupa moderująca forum http://www.akwarystyka.com.pl

raeidh


27 cze 2007, 12:48   (#2)  

Fajna inicjatywa. :D Mam nadzieję, że przyniesie efekty.
Maile oczywiście wysłałem. :wink:

Avatar użytkownika
Armek
Znający temat

Posty: 1348
Dołączył: 03 wrz 2003, 14:16

27 cze 2007, 13:35   (#3)  

Na TVN-ie jest program "Maja w ogrodzie" jest on o ogrodach itp. ale często są też pokazywane akwaria. A może stworzyć osobną stację i 24h o akwariach :D

P.S. A do ojca dyrektora listu nie ma :?: :lol:

kyzak
Zainteresowany tematem

Posty: 207
Dołączył: 03 maja 2006, 11:23
Miasto: Kościan

29 cze 2007, 11:01   (#4)  

kyzak napisał(a): A może stworzyć osobną stację i 24h o akwariach :D


Lepiej nie, nie miałbym kiedy podmienić wtedy wody w akwa :lol:

Avatar użytkownika
GP
Zaawansowany użytkownik

Posty: 989
Dołączył: 03 cze 2005, 06:45
Miasto: Krosno

01 lip 2007, 10:09   (#5)  

armek napisał(a):Fajna inicjatywa. :D Mam nadzieję, że przyniesie efekty.
:
Szczerze mówiąc - wątpię, w TV ostatnio tylko szajs i komercja, :evil:
Krzysiek

Avatar użytkownika
j24
Stały bywalec

Posty: 430
Dołączył: 29 maja 2005, 19:20
Miasto: Zgierz

11 lip 2007, 01:35   (#6)  

ja tez oczywiście porozsyłałem maile ;) może coś z tego będzie :)

Karol_Kopeć
Początkujący

Posty: 48
Dołączył: 17 paź 2006, 18:10
Miasto: Tarnobrzeg

11 lip 2007, 08:49   (#7)  

Myślałem że akcja już zakończona :P

Arthuro


Od 10 lat efekt niestety znikomy :)

A na całym świecie pokazują akwarystykę - u nas zwykle kończy się to kompromitacją i bardziej zniechęca do akwarystyki niż rozbudza ciekawość potencjalnych nowych hobbystów.. Czy to przez durnowate podejście prowadzących czy błędy gości.

A tymczasem gdzie indziej:



mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Avatar użytkownika
Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Posty: 12262
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Akwarystyka morska

    Witam. Nie dawno pytałam się was o kwestie krewetek. Miałam zamiar założyć sobie krewetkarium. Jednak zrezygniwałam, ale pomyślałam że nie próbowałam jeszcze jednej dziedziny, akwarystyki morskiej. Po...

    Wyświetlenia: 3184 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Spotkanie Z Akwarystyką

    Dzień dobry ,jestem laikiem lub początkującym amatorem , nie mam zielonego pojęcia o co chodzi w akwarystyce .Chciałbym zacząć z swoim pierwszym akwarium za ok miesiąc ,lecz nie wiem co kupić jakie ro...

    Wyświetlenia: 4649 | Odpowiedzi: 34 czytaj więcej...

  • Akwarystyka, czyli cierpliwie i do celu - akwarium w ścianie

    Witajcie, niniejsze forum studiuję od ponad miesiąca, mimo wszystko, jest to mój pierwszy post, a zarazem okazja na przywitanie się. Na wstępie po krótce przedstawie mój poziom zaawansowania w dziedzi...

    Wyświetlenia: 3447 | Odpowiedzi: 17 czytaj więcej...

  • Nowa przygoda z akwarystyką

    Witam Piszę tego posta ponieważ chciałbym, żebyście mnie wsparli swoją cenną wiedzą i doświadczeniem. Równo miesiąc temu wystartowałem z moim nowym hobby. Jest to akwarium 54L Do startu użyłem podłoża...

    Wyświetlenia: 772 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Darek - moja przygoda z akwarystyką

    Hej :) Na wstępnie chciałbym Was wszystkich serdecznie przywitać. Jestem już tutaj od jakiegoś czasu, ale to mój pierwszy post. Jakiś czas temu w mojej głowie urodził się pomysł aby postawić dekorac...

    Wyświetlenia: 7175 | Odpowiedzi: 47 czytaj więcej...

  • 72l - Początek przygody z akwarystyką - Beater

    Witajcie! Założyłem swoje pierwsze akwarium, przed założeniem dużo czytałem wszelkich informacji na różnych forach ale między innymi RA. Jak już uzbierałem odpowiednie środki do zakupu sprzętu to rusz...

    Wyświetlenia: 6641 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • 112l - Początek przygody z akwarystyką - Rusek

    Witam. Na początku chciałbym wszystkich serdecznie przywitać i pokazać moje pierwsze w życiu akwarium. Zbiornik założony 22 grudnia 2013 roku. Objętość - 112l Wymiary - 80x35x40 Oświetlenie- 3x24W ...

    Wyświetlenia: 3674 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

  • Akwarystyka na wesoło: Stach&Stach

    http://www.roslinyakwariowe.pl/images/minaturki/thumb-fp-stach-6ed4bdeb9065566b1dc8e86e8c559d3c.jpg Zapraszamy do obejrzenia zabawnych filmów omawiających najważniejsze działy akwarystyki. Cz...

    Wyświetlenia: 1709 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • 240l - Moja przygoda z akwarystyką - "OLERAFOWE" iwagumi

    Witam. Akwarystyką zajmuję się kilka lat. Pierwszym baniczkiem była roślinna 112-ka ktorą prowadziłem przez rok a wygladała ona tak: http://img.tapatalk.com/d/14/04/13/u6y3ezev.jpg P...

    Wyświetlenia: 5556 | Odpowiedzi: 29 czytaj więcej...

  • Wielka inwazja slimakow !!!

    Witam Od jakiegos czasu mam inwazje slimakow w zbiorniku, male, okragle, plaskie. Spiralnie zakrecona skorupka. Kupowalem z 2 miesiace temu porcje mchu i musialy byc jajeczka ... Wylawiam do 30 szt...

    Wyświetlenia: 2902 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: lesniowka, mar1977, Piotr Baszucki i 413 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.